Jakość filmów

Cześć, jak ktoś się zna to niech pomoże. Problem jest taki, że yt, netflix i inne strony zmniejszają mi jakość filmów które oglądam, mimo, że neta mam dobrego, kompa to samo, a zwłaszcza gdy chce przejść na projektor. Może jakieś oprogramowanie, rozszerzenie czy coś?

YouTube High Definition

(ale to raczej tylko odblokowuje a nie kontroluje by auto żonglowało między SD/HD/Ful lHD)

(można wymusić HD / Full HD / 2K / 4K)

Chyba, że to jakoś DRM się obniża dla Netflix. Pod YouTube raczej nie bardzo DRM.


Chyba, że jakieś chińskie urządzonko do rippowania Netflix z portami HDMI.

Jaki to projektor?

A na jakim sprzęcie Ci przycina jakość?

Jakość filmów na YT można zmienić ręcznie.
Co do Netflixa, to jeśli masz Windows 10, to polecam ściągnąć natywną aplikację z Microsoft Store, pozwala na najwyższą jakość.

Ale zmieniać ręcznie co 10 min jak cudem spadnie na 360p?

Panasonic pt lx22

można, ale wkurzające jest zmienianie jakości co chwile i to jeszcze na projektorze, bo trzeba wstawac i zmieniac lub kupić myszke bezprzewodową,
jak sie nazywata aplikacja?

dało by rade na opere gx?

Ten projektor ledwo daje sobie radę z 720p… Sygnał podaje się przez VGA albo Composite…

właśnie nie, bardzo dobrze widać np 1080, czy 4k na yt, ale yt sam mi zmienia jakość na mniejszą, inne strony to samo

Jaka jest konfiguracja komputera do którego masz ten projektor podłączony? Klonujesz czy rozszerzasz obraz?

odpinam monitor i projektor zostaje sam

Masz tylko jedno wyjście graficzne?

mam więcej, ale nie umiem ustawić, aby projektor i monitor mieli inne rozdzielczości

No to napisz jaką masz kartę graficzną i jakiego systemu używasz. I jaki masz monitor :slight_smile:

nvidia geforce gtx 1050
64 bit owy

64 bitowy Linux? Windows? 7? 10? GTX 1050 jakiej firmy? jaki model? I jaki masz monitor? Tylko firma i model a nie kolor obudowy albo rozmiar ekranu, please :slight_smile:

windows 10
gtx nw jakiej firmy, nie ja kupywałem
g-master g2530hsu black hawk