Jakość gier w Xbox 360 a PC?

Witam

Mam zamiar kupić konsolę Xbox 360 ale zanim to zrobię mam do was pytanie.

To prawda, że gry na konsoli wyglądają lepiej niż na kompie HighEndowym z directx 10.?

Bo gdzieś słyszałem, że Xbox360 jak narzazie wykorzystuje tylko 40% swojej mocy przy grach.

Ale znowu przeczytałem taki cytat:

Więc jaka jest ta różnica w wyświetlanej grafice ?

Grafika jest na podobnym poziomie. Tylko, że kupując X-a masz gwarancję, że odpalisz każdą grę. Żeby było z obrazem OK, musi być wyświetlany przynajmniej na monitorze lub telewizorze LCD, konsola ma upscaling do FullHD.

czyli tak inaczej mówiąc na xbox360 grafika jest bardzo ładna jak na konsolę ?

Grafika jest fajna, z tym że te same tytuły wyglądają lepiej na PieCu niż na X360. Chodzi głównie o wygładzanie krawędzi, bo na kompie gram na 19 calach, a na konsoli na 42 calach, a rozdzielczość niewiele większa…

aha no rozumiem ja i tak będę grał na 22’ HD

Pamiętaj, że kabel HDMI jest dużo lepszy niż VGA. VGA przesyła sygnał analogowo i obraz jest gorszy.

Komputery mają lepszą grafikę niż konsola :slight_smile: Mam porównanie Assassin’s Creeda. PC vs. PS3 - mój PC wygrywa. Telewizor Sony Bravia LCD.

Ale żeby PC miał “lepsze” graficznie gry od konsol takich jak x360 czy PS3 trzeba w niego inwestować jak w skarbonkę( nowe karty graficzne, procesory , RAM ) w konsolach tego nie ma, nie musisz patrzeć na wymagania sprzętowe gry która być może Ci nie wejdzie, odradzam PC , xbox 360 to to czego potrzebuje gracz