Jakość neostrady

witam,

zastanawiam się nad zmianą mojego dostawcy internetu, mam internet radiowy teoretycznie 1 mb/s ale praktycznie jest niecała połowa tego, bardzo często nie działa, pingi są ogromne, na neostradę, i teraz moje pytanie dotyczy jakości działania neostrady w strefie numeracyjnej 15, dawne województwo tarnobrzeskie, (pingi, stabilność transmisji, działanie wieczorem ip.) bo nie chciałbym się mocno zdziwić już po fakcie zakupu.

Drugie pytanie: jaką opcję neostrady wybrać, chodzi mi tu o stosunek prędkości i ceny do długości umowy,

internet będzie głównie wykorzystywany do ściągania (oczywiście legalnego), i w celach rozrywkowych np. oglądanie filmików.

Bardzo proszę o pomoc. :slight_smile: :slight_smile:

nie wiem jak tam u Ciebie będzie ale u mnie neostrada spisuje sie dobrze tylko nie bierz modemu ZTE ZXDSL 852 pingi są małe(średnie) jak u mnie, pora dnia u mnie nie ma nic do gadania zawsze działa tak samo :wink:

Nie bierz tego to jest syf, widziałem jak chodzi i u kumpla i u kuzyna koszmar! !!

Odradzam neostrade, same problemy i wolne łącza chodź teoretycznie powinny śmigać bez problemu.

Polecam NETIE

Co to za farmazon?!?, to mówisz że na LANie odbierasz neta, naucz nas też miSZCZu…

Ogólnie z Neo jest tak, czasem śmiga pół roku bez problemu (transfery, pingi na poziomie) czasem jak im coś nawali to lekko się kiełbasi (wtedy trzeba szybko dzwonić i ******** kogo trzeba to naprawią)… kiepski modem + XP Home Edition to przeważnie źródło lekkich frustracji (rozłączanie netu)… olbrzymi plus, zmienne IP czyli dostęp do Rapidshare bez ograniczeń (reset i jedziesz dalej)…

dzięki za pomoc, popytam jeszcze sąsiadów którzy mają neostradę i wtedy się wszystko wyjaśni. :slight_smile: :slight_smile:

mam nadzieję, że będzie działać lepiej od radiówki.

I właśnie najlepiej popytać sąsiadów, bo to twoja strefa. Ja np nie mam żadnych problemów z usługą. Żadnych spadków transferu itp. Wszystko jak należy :slight_smile:

Ja nie mam żadnych problemów. Wszystko w najlepszym porządku.

Ja mam od paru lat neostrade , i NIGDY nie miałem z nią problemów . śmiga pięknie ! polecam NEO . :mrgreen:

jeszcze jedno pytanie, czy można założyć neostradę jeśli płacę za telefon abonament socjalny? :slight_smile: :slight_smile:

Chyba można ale niewiem dokładnie, zadzwoń do nich na błekitną linie i sie dowiesz wszystkiego.

Mam NEO i ci powiem że spisuje się w miarę. Ci co mówią że wolno chodzi itp. to chyba nie wiedzą że np. szybkość wczytywania się stron też zależy od serwera na jakich jest strona www. Albo jak ściągają przez torrenty to tak samo nie wystarczy mieć szybkie łącze aby mieć dobry transfer, to jest wiadome ale niektórzy tego niewiedzą i potem narzekają że to wina Neo. Jak każda usługa też czasem coś nie jest tak jak powinno być ale niech nie mówią że to syf itp. Minusem jest to że ceny nie są zbytnio zachwycające.