Jakość sprzętu

Witam, co uważacie o tym sprzęcie, czy taki zestaw jest czegoś wart :?:

Gigabyte GA-K8NS

FX5500 256MB 128bit

AMD Semprom 3300+ 64bit

Karta grafiki nie pasuje do zestawu. Slabiutki FX.

Zestaw nie jest zbyt fenomenalny, ale i zly też nie :slight_smile: Zgadzam się z dArk , że karta bardzo slabiutka i nie radzil bym jej kupować, bo uczyni ten zestaw (ktory nie jest wcale najgorszy) kiepski… Radze zainwestować w jakiegoś GF 6600GT w ostateczności w zwyklą 6600. Wydatek rzędu 450-500zl ;]

a jaką byś zalecił :?:

De Niro ile masz pieniędzy na te 3 podzespoły?

I dlaczego płyta główna jest na AGP?

Ja bym się zdecydowanie zastanowił nad AM2, który wszedł już na rynek i będzie na nim dłużej niż s.754.

Zgadadzam się z wigrus’em.

:roll: PCI-E i GF 7300GT.

Owszem ale na pci-e, a on chcial na agp :stuck_out_tongue: Po za tym gdyby koleś mial więcej kasy to napewno skompetowal by coś lepszego ;] Ile masz kasy i do czego komp ma slużyć?

Złączono Posta : 21.06.2006 (Sro) 21:07

Nie każdy ma kase zeby ladować się w AM2, po za tym 939 też nie jest zly, am2 jest tylko nieznacznie szybszy i wedlug mnie kupowanie jego jest jeszcze nieoplacalne, bo nie wiadomo jak sie bedzie trzymal :roll: A wychodzenie z zalożenia, że jest nowością i dlużej “pobędzie” na rynku jest wg mnie glupie :?

Chociaż dochodząc do wniosku, że tych pieniążków nie starczy na AM2( a w badziewia gigabyty się nie pakjemy, chodzi o chipy na AM2) to zostaje s.754.

Ale tak: procek kup “słabszy” taki 2800+ lepiej się podkręci, płyta dobra, grafa to radek 9500 z allegro :wink: i jazda

Ale przeiceż możńa wiząć 754 i PCI-E i wtedy mozna wziąć 7300GT :smiley:

nie każdy chce sie bawić w OC. Tą grafike zmień na coś pokroju R9500/9800. Tanio już kupisz z allegro.

9500

9800 PRO