Jalbum 7.4 gdzie ta opcja

Witam gdzie w jalbum7.4 ustawia się opcję zaznaczoną na żółto na obrazku pilne. Pozdrawiam Foto w załączniku

post-56377-13856533576566_thumb.jpg

Nie wstawiaj tak dużych obrazków bezpośrednio na forum. Albo zmniejsz obraz albo skorzystaj z jakiegoś zewnętrznego serwisu (na przykład fotosik.pl )

Jeśli chodzi o Twoje pytanie to nie bardzo rozumiem co chcesz ustawiać?

To, co zaznaczyłeś jest to zwykła “lista zdjęć” znajdujących się w danym katalogu. Liczby te (tak jak już napisałem, odpowiadające ilości zdjęć) pojawiają się po przejściu w tryb “prezentacji” zawartości danego katalogu. Kliknięcie na jakąś z tych liczb powoduje przeskoczenie pokazu do tego właśnie zdjęcia.

no tak ale gdzie ta liste ustawić?? bo jak generuje teraz sobie album to jest bez tej linijki z numerkami…

NIgdzie się nie ustawia. Po wejściu w tryb prezentacji numerki pojawią się same. Chyba, że używasz jakiegoś szablonu, który tego nie ma ale wszystkie szablony, z którymi miałem stycznośc automatycznie tworzyły taką listę w trybie prezentacji.

Z jakiego szablonu korzystasz?

PS

Zrób coś z tym obrazkiem (o co prosiłem w pierwszym poście) bo będę musiał go usunąć ze względu na “rozwalanie” forum.

używam sytlu Chameleon/Carstereo i jak generuję galerię po protu tego nie ma…