James bond nightfire błąd przy uruchamianiu

Witam.

Ja mam bardzo poważny problem: gdy uruchamiam gre wyskakuje taki komunikat:

out of memory Failing request of [1384166224] bytes

mam 640 MB ram wolnego mijsca na dysku ponad 420 GB Karte ATI RADEON HD 2600 PRO

więc to nie jest wina sprzętu…

pomóżcie.

Czy od początku (od instalacji) wyskakuje ten błąd? Czy może po zainstalowaniu jakiegoś programu zaczęło wyskakiwać? Jesteś super, bo chyba też uwielbiasz Bonda :slight_smile: A jaki aktor najbardziej ci się widzi/kojarzy z Bondem?

640 MB nie zawsze wystarcza na “Krainę Gier”.Az komunikatu wynika że masz ok. 150 MB wolnej pamięci.

Bez bliższych danych o kompie nic więcej nie mogę pomóc .Pozdrawiam.

ten błąd wyskakuje od początku i przy uruchomieniu programu. Kiedyś miałem takiego kompa: AMD Athlon 1,6 Ghz grafika nvidia gForce 2 MX400, pamięć ram 128 MB dysk twardy pata 40gb i gra smigala dosc ladnie.

teraz mam AMD Athlon64 3000+ 2 Ghz grafika Ati radeon hd 2600 pro (512MB), pamięć ram 640 mb i dwa dyski twarde (z powodu interfejsu sata1 nie bootuje mi sata2 i uruchamiam z 20 gb paty a sata ma 500 gb) i wyskakuje błąd.

A aktor to najbardziej mi pasuje Pierce Brosnan

a czy gra jest oryginalna??

szymek-kuwejt , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

nie jest… ale o to chodzi ze kiedyś szła, a teraz nie!

Ja też uwielbiam Pierce Brosnana w roli Bonda, inni to podróbki :stuck_out_tongue: A może jakichś sterowników nie zainstalowałeś? Inne gry chodzą, nie masz problemów z zacinaniem się?

Przykro nam ale na tym forum nie pomagamy piratom… Proponuje iść do sklepu i kupić oryginalna kopię…

wszystkie gry chodzą bez zarzutu, np. wiedźmin czy gta sa. Ale cóż pewnie muszę kupić oryginalną.