James bond nightfire błąd przy uruchamianiu

(Szymek Kuwejt) #1

Witam.

Ja mam bardzo poważny problem: gdy uruchamiam gre wyskakuje taki komunikat:

out of memory Failing request of [1384166224] bytes

mam 640 MB ram wolnego mijsca na dysku ponad 420 GB Karte ATI RADEON HD 2600 PRO

więc to nie jest wina sprzętu...

pomóżcie.

(Adriank1997) #2

Czy od początku (od instalacji) wyskakuje ten błąd? Czy może po zainstalowaniu jakiegoś programu zaczęło wyskakiwać? Jesteś super, bo chyba też uwielbiasz Bonda :slight_smile: A jaki aktor najbardziej ci się widzi/kojarzy z Bondem?

(errata72) #3

640 MB nie zawsze wystarcza na "Krainę Gier".Az komunikatu wynika że masz ok. 150 MB wolnej pamięci.

Bez bliższych danych o kompie nic więcej nie mogę pomóc .Pozdrawiam.

(Szymek Kuwejt) #4

ten błąd wyskakuje od początku i przy uruchomieniu programu. Kiedyś miałem takiego kompa: AMD Athlon 1,6 Ghz grafika nvidia gForce 2 MX400, pamięć ram 128 MB dysk twardy pata 40gb i gra smigala dosc ladnie.

teraz mam AMD Athlon64 3000+ 2 Ghz grafika Ati radeon hd 2600 pro (512MB), pamięć ram 640 mb i dwa dyski twarde (z powodu interfejsu sata1 nie bootuje mi sata2 i uruchamiam z 20 gb paty a sata ma 500 gb) i wyskakuje błąd.

A aktor to najbardziej mi pasuje Pierce Brosnan

(Marcinb677) #5

a czy gra jest oryginalna??

szymek-kuwejt , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(Szymek Kuwejt) #7

nie jest... ale o to chodzi ze kiedyś szła, a teraz nie!

(Adriank1997) #8

Ja też uwielbiam Pierce Brosnana w roli Bonda, inni to podróbki :stuck_out_tongue: A może jakichś sterowników nie zainstalowałeś? Inne gry chodzą, nie masz problemów z zacinaniem się?

(Marcinb677) #9

Przykro nam ale na tym forum nie pomagamy piratom... Proponuje iść do sklepu i kupić oryginalna kopię...

(Szymek Kuwejt) #10

wszystkie gry chodzą bez zarzutu, np. wiedźmin czy gta sa. Ale cóż pewnie muszę kupić oryginalną.