Jaśniejsza sygnaturka niż reszta tekstu w thunderbird

Wersja Thunderbird 24.0. cały tekst jest normalną czytelną czcionką (czarny kolor) a sygnaturka jest jaśniejsza, tak jakby to był cień. Sygnaturka jest dołączona w html.

Edytowałem już sam dokument html i ponownie wybrałem ciemny kolor czcionki (czarny) trochę to poprawiło sytuację, ale niewiele.

Tak właśnie działa sygnaturka.

w poprzedniej wersji programu tak nie było, czcionka była tak samo ciemna jak cały tekst maila.

Nie była jaśniejsza.

Hej,

Zgadza się - to jest feature najnowszej wersji i pewnie każdej kolejnej. W innych programach pocztowych od dawna stosuje się takie wyświetlanie podpisu, więc i Thunderbird został do niego przystosowany.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Aha rozumiem, zdziwiło mnie, to, ponieważ w wersji np. 17 sygnaturka była ciemna, normalna. To wygląda o tyle dziwnie, że jest po prostu nawet mało czytelne.

W profilu Thunderbird C:\Users\xxxxx\AppData\Roaming\Thunderbird\Profiles\xxxxxx.default w folderze “Chrome” znajdziesz plik (jeżeli nie ma tam folderu Chrome to go utwórz i w nim utwórz kolejny plik) userContent.css dodaj ten kod:

.moz-txt-sig, .moz-signature {

niestety nie pomogło

Zainstaluj do TB Stylish https://addons.mozilla.org/pl/thunderbi … src=search nowy styl-> wrzuć kod i zapisz :slight_smile:

teraz jest bardzo dobrze

wreszcie normalnie

wielkie dzięki