Jasnosć obrazu na monitorze

Witam

Problem może wydawać sie banalny, ale jest on dla mnie trudny :slight_smile: otóż porzyczyłem od kolegi monitor [2 lata] i pulpit był bardzo ciemny więc rozjaśniłem na maxa - ale i tak jest za ciemno

I tu moje pytanie: gdzie jeszcze można ustawić jasność? Zajrzałem również do NVIDIA nView Deskop Manager ale nic…

Spróbuj zmienić kontrast,ustaw na maxa.Powinno być OK :slight_smile:

Do karty graficznej przewaznie sa dolaczone sterowiki z softem do zmiany ustawien wyswietlania, tam napewno cos znajdziesz , jezeli nie ma to podaj model k. graf cos znajdziemy :slight_smile:

piotrek_444 zapomniałem powiedzieć jeszcze o kontraście - ustawiony na maxa ale jeszcze za ciemno

neone nVidia GeForce 4 MX 440 - instalowałem sterki do grafiki, no ale bez zmian

Da sie w ogóle coś zrobić?

A u kolegi monitor dobrze działał??Może jakiś zapsuty :?

to źle szukaleś :wink: wejdz do niego, zajrzyj w ustawienia kolorów i tam masz jasność określoną procentowo możesz ją zmienić ja mma np. 105% i wtedy będzie jaśniej :wink:

tak jak tu:

asdf5yn.th.jpg

Pea5 strzał w dyche, chociaz odbiło sie to na kolorach, teraz wyglądają jak wyblakłe :slight_smile:

No nic, chyba wymyśliłeś najlepsze rozwiązanie, wielkie dzięki :wink:

P.S: piotrek_444 no monitor ma 2 lata także nie wiem co jest z nim nie tak, ale jest w 99% sprawny poza tą jasnościa :wink: