Jasność spada do min. Emachines eM350

Witam.

Bardzo mnie to denerwuje, że od wczoraj jasność matrycy sama spadła do minimum i uporczywie tam się kieruje. Jak tylko przestawię ją klawiszami albo suwakiem w oknie to po chwili i tak wraca. Zainstalowałem ponownie epower management i na jakiś czas pomogło.

Kiedyś też nieco spadała jasność podczas długiego pisania na klawiaturze, ale po korekcie juz było ok.

Co mam robić? Jak to naprawić aby się samo nie zmieniało?

:evil:

Na baterii czy zasilaniu sieciowym?

Zaczeło na kablu a potem na baterii nie było poprawy. Teraz jak ustawilem jasnosc na pol skali to byl spokój dłuższy czas.

To chyba ma związek z klawiaturą bo jak cos zaczynam pisac to sie najcześciej zaczyna ‘ciemnosć widzę’.

Usuń epower managment - zbędny program. Ustaw poprawne wartości w Panelu sterowania >> Opcje zasilania.

usunąłem. Na razie jest ok. jaka jest przyczyna tego cofania sie jasności?

Problem z poprawną obsługą ACPI przez aplikację Acer ePower Managment i dublowanie funkcji. Programiści Acera się nie popisali.

Wywalilem epower, i jeszcze nie robilem restartu. Problem pozostal. Dam znak czy po restarcie cos sie zmienia,

Dodane 06.05.2012 (N) 22:00

Jak odlączyłem kabel to jest tak samo. Dalej samo się przyciemnia i tylko na jakiś czas da się rozjaśnić. Czasem na 30 minut, czasem 2 sekundy. Co robić?

Dodane 07.05.2012 (Pn) 18:31

POMOCY CO ROBIĆ?

Dodane 07.05.2012 (Pn) 18:36

podbijam, bo mnie ■■■■■■■ bierze.