Java a czat

Zainstalowałem najnowszą Javę 1.5 i chciałem sprawdzić czy działa więc odpaliłem czat onetu. A tam lipa-pisze żebym zainstalował wersję 1.4.2_06 czy jakoś tak. To moja java jest dla oneta zbyt nowa? :x Gdzie jeszcze mogę znaleźć stronki z potrzebną javą do ich uruchomienia?

proponował bym przeinstalowac javę czyt. odinstalować i zainstalować od nowa… pozatym jakiej przegądarki używasz

Mi na najnowszej javie chat onetu śmiga bez problemow

Normalnie używam Firefoxa ale ten problem pojawił się na IE bo on obsługuje nowy czat a FF niestety nie. Przeinstalowałem i to samo…

to może pobierz tę wersje, która ci proponują …

Nigdy nie lubiłem działać na starszych wersjach od tych które sa dostępne :smiley: Ale jeżeli to jedyne wyjście…

heeh ja też nie lubie działac na sterych wersjach oprogramowania, ale spróbuj może to akurat rozwiąrze problem mimo to że wydaje mi sie to dziwne bo u mnie na tej samej wersji javy wszystko jest OK

Oto dokładny komunikat wyskakujący w momencie wyboru pokoju: “Zainstalowana u Ciebie wersja środowiska Java (1.5) uniemożliwia poprawną pracę Internet Explorera i nowego czata. Jeśli chcesz korzystać z nowego czata zainstaluj wersję 1.4.2_06. Przejdź do Pomocy aby zainstalować właściwą wersję.”

Sam już nie wiem…

Zainstaluj tą która jest wymagana.

Pobierzesz ją TUTAJ

Zainstalowanie pomogło :slight_smile: Ale czy to nie dziwne że onet nie może obsłużyc nowszej wersji od 1.4?

Mając firefoxa też sie nie da wejśc na nowy chat więc sie nie dziwie