Java applet/ plug-in se 7 u67 nie odpowiada!

Napotykam ten problem od niedawna. mam winde 8.1 oczywiście 64 bit…

Szlak mnie trafia jak wchodzę w jakąś stronkę czekam, czekam, czekam i nagle przeglądarka mi crashuje a chrome wyświetla monit że plugin java 7 u67 nie odpowiada. Dodam że minecraft działa odpowiednio oraz control panel uruchamia się i funkcjonuje … Reinstalowałem 3 razy wszystkie javy 7 32 i 64 bitowe.Ostatnio zainstalowałem jakąś jave 8 u 20 chyba i chrome wyświetlał mi monit że nie ma pluginu javy… Jak w niego klikałem to przenosiło mnie do strony javy z downloaderem który instaluje mi jave 7 u67 32 bity. No i potem crashuje. Denerwuje mnie to bo dosyć często używam javy… Pomocy ! :<

Usuń używane programy w aplecie panelu sterowania javy - każda aplikacja doda się z powrotem przy ponownym uruchomieniu, w tym samym miejscu wyczyść pliki tymczasowe.

Jeżeli java 64-bit nie jest Ci niezbędna, to wywal wszystkie i zainstaluj najnowszy release 7, 32-bit.

Wielkie Dzięki

Nareszcie Java działa :smiley: Myślałem że jak odinstalowuje program to wszystko się usuwa … No ale aktualnie mam wersje 32 bitową Javy 7 u67 i jak do tej pory - działa.

 

Tam w LocalNow czy jakoś tak… Ogólnie w %appdata% pousuwałem wszystkie foldery które nazywały się: Oracle, Sun, Java. Przedtem odinstalowałem wszystkie Javy.

 

Restart

 

Ściągnąłem downloadera z javy. Przydzielił mi jakiś plik o nazwie: chromejava7jinw.exe. Zainstalowałem z wyłączoną przeglądarką.

 

Restart

 

Wszedłem na stronę Java Verify i w końcu zadziałała ! Przedtem miałem crashe.

 

Jeszcze raz Wielkie Dzięki i Pozdrawiam !