Java i mozilla firefox

(Bubi007) #1

mam problem nie działa mi JAVA w mozilli może wiecie jak to naprawić mam wersje 1.8 (mozilli)

(Enter6000) #2

Zaktualizuj Mozille Firefoxa. Pomoc > Sprawdź dostępność aktualizacji

(Kolmar) #3

Proponuje przeinstalować biblioteki JRE

(Cosik Ktosik) #4

Oprócz tego Narzędzia->Opcje->Treść i włącz obsługę JavaScript

(Bubi007) #5

aktualizacja zrobiona wlaczylem obsługe Java i nadal nie dziala :expressionless: a mozesz podac linka to tych bibliotek JRE

czy to jest to

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... 6+Update+6

(Kolmar) #6

Tak to jest to, mam jeszcze drobne pytanko - używałeś np. tweakerów ?? Jeżeli tak to jakie ?? Posiadasz jakieś wtyczki typu noscript ??

(Bubi007) #7

tweakerów to cos zwiazane z tuningiem pc-ta jesli tak to nie a wtyczki yyy jak to spr

(Kolmar) #8

Narzędzia -> Dodatki (Mozilla Firefox).

(Bubi007) #9

zaistalowalem nowe biblioteki i dalej nie dziala :frowning:

(Enter6000) #10

A w innych przeglądarkach? Np. Internet Explorer?

(Bubi007) #11

i IE dziala ale ja wole mozille

(Kolmar) #12

No to w takim razie java jest wporządku, trzeba było od razu napisać, że w IE działa.

Zrób tak:

1) panel sterowania

2) java

3) advanced

4) default java for browsers

5) zaznacz mozilla family

(VPN) #13

Jeszcze raz: jaką masz wersję Firefoksa? Bo 1.8 nigdy nie było. Podaj dokładnie.

(Bubi007) #14

no to tak mozilla family mialem zaznaczone a mozile teraz mam 2.0.0.14 sry wczesniej podalem wersje pliku Nadal nie dziala

(Kolmar) #15

Na jaką stronę wchodzisz aby sprawdzić czy działa wtyczka javy ??

(jan1) #16

http://www.heise-online.pl/security/ser ... wsercheck/

Sprawdź na stronie powyżej czy wykrywa ci Jave.

W opcjach Firefoxa otwórz "treść" i zobacz czy masz zaptaszkowany język Javy.

(Bubi007) #17

spr na kurnik.pl onet.pl jak jest komentator i na managerzone.com jak chce obejrzec mecz jak tam spradzic czy wykrywa a w tresci mam zaznaczone pobieraj obrazki automatycznie wlacz obsluge jezyka JavaScript i wlacz obsluge jezyka Java odznaczone mam zablokuj wyskakujace okna.

W dniu 29.04.2008 , o godzinie 20:22 został dopisany post przez bartek_pl

pomoze mi ktos zalezy mi na tym

(jan1) #18

Podałem ci stronę powyżej, wchodzisz na nią klikasz po lewej stronie na Jave i wyświetli ci się komunikat czy masz włączoną ,ponadto będzie tam sześcian jest instrukcja do niego.Analogicznie sprawdzasz JavaScript.

(Bubi007) #19

jak klikam na napis Java wyskakuje cos takiego wystapil blad aplikacji firefox.exe przepraszamy itp co mam zrobic

(jan1) #20

Zrób tak: Start-wszystkie programy-firefox[tryb awaryjny] w tym trybie wejdź na stronę którą ci podałem i sprawdź Jave