Java i mozilla firefox

mam problem nie działa mi JAVA w mozilli może wiecie jak to naprawić mam wersje 1.8 (mozilli)

Zaktualizuj Mozille Firefoxa. Pomoc > Sprawdź dostępność aktualizacji

Proponuje przeinstalować biblioteki JRE

Oprócz tego Narzędzia->Opcje->Treść i włącz obsługę JavaScript

aktualizacja zrobiona wlaczylem obsługe Java i nadal nie dziala :expressionless: a mozesz podac linka to tych bibliotek JRE

czy to jest to

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 6+Update+6

Tak to jest to, mam jeszcze drobne pytanko - używałeś np. tweakerów ?? Jeżeli tak to jakie ?? Posiadasz jakieś wtyczki typu noscript ??

tweakerów to cos zwiazane z tuningiem pc-ta jesli tak to nie a wtyczki yyy jak to spr

Narzędzia -> Dodatki (Mozilla Firefox).

zaistalowalem nowe biblioteki i dalej nie dziala :frowning:

A w innych przeglądarkach? Np. Internet Explorer?

i IE dziala ale ja wole mozille

No to w takim razie java jest wporządku, trzeba było od razu napisać, że w IE działa.

Zrób tak:

  1. panel sterowania

  2. java

  3. advanced

  4. default java for browsers

  5. zaznacz mozilla family

Jeszcze raz: jaką masz wersję Firefoksa? Bo 1.8 nigdy nie było. Podaj dokładnie.

no to tak mozilla family mialem zaznaczone a mozile teraz mam 2.0.0.14 sry wczesniej podalem wersje pliku Nadal nie dziala

Na jaką stronę wchodzisz aby sprawdzić czy działa wtyczka javy ??

http://www.heise-online.pl/security/ser … wsercheck/

Sprawdź na stronie powyżej czy wykrywa ci Jave.

W opcjach Firefoxa otwórz “treść” i zobacz czy masz zaptaszkowany język Javy.

spr na kurnik.pl onet.pl jak jest komentator i na managerzone.com jak chce obejrzec mecz jak tam spradzic czy wykrywa a w tresci mam zaznaczone pobieraj obrazki automatycznie wlacz obsluge jezyka JavaScript i wlacz obsluge jezyka Java odznaczone mam zablokuj wyskakujace okna.

W dniu 29.04.2008 , o godzinie 20:22 został dopisany post przez bartek_pl

pomoze mi ktos zalezy mi na tym

Podałem ci stronę powyżej, wchodzisz na nią klikasz po lewej stronie na Jave i wyświetli ci się komunikat czy masz włączoną ,ponadto będzie tam sześcian jest instrukcja do niego.Analogicznie sprawdzasz JavaScript.

jak klikam na napis Java wyskakuje cos takiego wystapil blad aplikacji firefox.exe przepraszamy itp co mam zrobic

Zrób tak: Start-wszystkie programy-firefox[tryb awaryjny] w tym trybie wejdź na stronę którą ci podałem i sprawdź Jave