Java powiadomienie o niepodpisanej aplikacji

Witam. Czy w Java można dodać do wyjątków aplikację, aby przy każdym uruchomieniu nie pojawiał się ten upierdliwy komunikat?

704d3d295727.png

Java ostrzega o zagrożeniu jakimś tam z tej strony.

Trzeba akceptować za każdym razem?(ten kwadracik po lewej)

Komunikat występuje tylko w IE czy w innych przegladarkach też?

To jest aplikacja zainstalowana na desktopie, nie w przeglądarce.

Możesz powiedzieć o jakiej aplikacji mówisz? Uruchamiasz aplikację i to wyskakuje?

Sorry, na samym początku powinienem napisać. Aplikacja to Univerasal Replayer  http://universal-replayer.net/

Tak, po uruchomieniu za każdym razem się pojawia okienko o ostrzeżeniu i zawsze trzeba odznaczać chexboxa. Pojawiło się to od którejś aktualizacji Javy i  nie wiem jak dodać wyjątek.

Niestety wygląda to na jakiś wirusik, po opiniach tutaj chociażby: http://www.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=190792

Wywal tą aplikację,

Przeskanuj tym (pełen skan): http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html i usuń co znajdzie.

I wyczyść komputer Ccleanerem http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Program,Windows,13061.html (zwłaszcza rejestr)

Nie jest to z cała pewnością wirus. Z aplikacji korzystam od ponad dwóch lat. Nie łączy się z siecią i nie wykonuje żadnych “dziwnych” operacji. Do zabezpieczenia komputera korzystałem w tym okresie z Bitdefender Internet Security, a od penego czasu zmieniłem go na Webroot Security Anywhere. CCleanera również regularnie używam. Z postów na stronie która podałeś wychodzi że strona replayera został kiedyś zaatakowana i zostało to rozwiązane.

Dla przykładu jeszcze np. ta strona http://www.laweczka.szczecinek.pl/#, tez trzeba za każdym razem odznaczać chexbox. Wprowadziła to któraś z kolei aktualizacja Javy. Nie wiem czy nie ma opcji dodawania wyjątków, czy nie potrafię jej znaleźć.