[Java Script] efekt onMouseOver

Witam,

mam klopot z galeria, uzylem kodu z http://www.jsmadeeasy.com/javascripts/Images/image_preview/image_preview.htm

aby w mojej galerii po najechaniu myszka na zdjecie pojawiala sie wieksza wersja tego samego zdjecia bez klikania, wszystko jest okay nie zwracam uwagi juz na to, ze troche kodu jest za duzo i pewnie niektore rzeczy sa zbedne, ale wsyzstko dziala okay poza tym, ze problem polega na tym, iz po najechaniu na pierwsze obojetnie ktore zdjecie pojawia sie wlasciwa wieksza wersja ale po najechaniu na kolejne zdjecie pojawia sie wieksza wersja tego poprzedniego, ktore wczesniej sie wyswietlilo oczywiscie po przeladowaniu strony problem na chwile znika do chwili najechania na drugie zdjecie. Dziala tylko dla 1 zdjecia, ktore pozniej ciagle pokazuje na obojetnie jakim innym zdjeciu. Wybaczcie jestem totalnie poczatkujacy w JS, prosze o pomoc, z gory dziekuje. Lub jesli ktos zna prostszy kod na taki efekt aby mozna bylo jego przypisac do kilkunastu zdjec w galerii.

p.s. przepraszam za brak PL liter, pozdrawiam.

MJ

link który podałeś nie działa a co do rollover to dla każdego następnego zdjęcia nr przejścia musi być inny typu przejście 1 przejście 2 itd jak nie wiesz nadal o co loto to daj na forum kawałek kodu od pierwszego zdjecia

okay, dziekuje za pomoc, zrezygnowalem z takiej formy galerii, pozdr.

kobe

Używaj code lub quote i popraw posta,opcja zmień.JNJN