Java

Mam OPERE 7,54u z JAVA i czy da sie te jave zaktualizowac jakos ??

gdy chce np: odsluchac dzwonek na komorke to mi wogole nieodtwarza dzwieku ale jak wlacza przez IE to wyskakuje mi okienko zeby zainstalowac JAVE (mam zainstalowana przy IE takze)

Co zrobic ??

Wez osobno zainstaluj Opere i Jave!!

Aktualizuje JAVE.

Znalazlem polecenie UPDATE :slight_smile:

Jak cos to sie tutaj jeszcze odezwe !!

UPLOAD

no i wlasnie mam problem bo jak sciagnalem te aktualizacje to dziala na IE ale na OPERZE nie dzialaja dalej te dzwonki :?

teraz mam taka wersje: Version 1.5.0 (build 1.5.0_02-b09)

Może to być wina strony albo przeglądarki.

Podaj adres, to sprawdzimy.

LINK

Na IE moge odtworzyc dzwonek ale juz na OPERZE nie da rady :? (tzn na OPERZE owtiera sie to okienko ale muzyki nie ma :? )

Albo na jednej stronie polifonia chodzi bo uruchamia sie odrazu po klikeciu na glosniczek a monofonia nie dziala bo klikam na glosniczek wlacza sie male okienko z dzwonikem i juz nie ma muzyki a w IE chodzi normalnie :?

Wygląda mi to (ale oczywiście moge się mylić) na źle skonfigurowaną stronę pod Operę. Po prostu piki multimedialne nie działają tak, jak powinny.

Sprawdzałem przed chwilą Operę na kilku innych, losowych stronach, i dzwonki działają normalnie, tak więc raczej napewno jest to wina strony, a nie przeglądarki.

Ale ja nie moge odtworzyc dzwonka na ZADNEJ STRONIE gdy otwiera sie to: beztytuu1bf.jpg

A na IE chodzi normalnie :?

Inne dzwonki na operze chodza lecz te z okienka powyzej NIE i to na KAZDEJ STRONIE :?