Javanet.exe oraz javaapplet.exe - na moim komuterze

No niestety nie wiem jak zalapałem ten syf ale stało sie. Zobiłem nowy temat poniewaz nie znalazlem pomocy w innych tego typu problemach. A i mozliwe ze mam cos wiecej a antyvir i ad-aware z “ad-łaczem” nie widza tego.

Log z hijacka tutaj.

Ściągnij LSP-Fix --> zaznacz “I know what I’m doing” następnie w okienku Keep zaznacz newdotnet6_38 i za pomocą strzałki (>>) przenieś go do okienka Remove i kliknij Finish i restart kompa.

  1. Startujesz do trybu awaryjnego i wyłączasz przywracanie systemu.

  2. Pliki/foldery na czerwono skasuj z dysku.

  3. Wpisy skasuj Hijackiem.

  4. Daj log z Silent Runners – tu masz opis.

Zrobiłem jak kazano. pliki winstal.exe oraz javaapplets.exe byly tylko plikami rejestru wiec je z tamtad wywalilem. Po ponownym uruchomieniu systemu antyvir znow mi wywalil ze javanet.exe i javaapplet.exe sa niebezpieczne. Ale w ad-watchu juz mi nie wykrywa ich działalności.

Plik z hijacka:

Plik C:\WINDOWS\desktop.html wywal ręcznie, a wHjT skoś :

Otwórz notatnik i wklej :

Plik --> Zapisz jako --> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki --> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom w trybie awaryjnym.

Thx za fixa do tapetki. A to ostateczne skany

Silent

Hijack

Otwórz notatnik i wklej :

Plik --> Zapisz jako --> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki --> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom w trybie awaryjnym.

Skasuj Hijackiem :

W trybie avaryjnym tego wpisu nie wykrywa. W normalnym trybie natomiast po usunieciu i odrazu przeskanowując znowu jest. :confused: