Javascript w ustawieniach przegladarki ...?

“Aby korzystać z poczty musisz włączyć obsługę JavaScript w ustawieniach przeglądarki”

taki mam nagłowek w poczcie tlen.pl po sciagnieciu tego programu java,dodatkwo nie dziala mi np na stronie mobile.de na ktorej sa ogloszenia ze zdejciami podgladanie mniejszych zdjec gdy na nie klikam tez wyskakuje javascript i nic sie nie dzieje,potzrebuje tego gdyz czesto szukam aut w de,czy jedno z 2 ma cos wspolnego nie znam sie na komopach jestem tu nowy itd ,dzieki za odp

Witaj. Napisz jakiej przeglądarki używasz.

Jeżeli np/ ff 2.0 to javę włączasz w >>narzędzia>>opcje>>treść -zaptaszkować “włącz obsługę języka java script” oraz “włącz obsługę języka java”. Dodatkowo aby wejść na niektóre strony musisz zaakceptować ciasteczka>>narzędzia>>opcje>>prywatność>>ciasteczka.

uzywam internet explorer,a co to sa ciasteczka…?

IE>>narzędzia>>opcje internetowe>.zaawansowane-sprawdź czy masz javę zaznaczoną. Ewentualnie zainstaluj javę sun- http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=40&id=485

Ciasteczka to takie małe pliki po których witryny cię identyfikują, że już je odwiedzałeś. Takie zaszyfrowane dane o tobie. Jest to nieraz korzystne ponieważ strony na, których byłeś szybciej się otwierają. Lecz dane o użytkowniku mogą być wykorzystane także w innych celach. Ja to mam wyłączone lecz bez akceptacji ciasteczek na niektóre strony nie wejdziesz. W IE ustaw na obsługę automatyczną>>narzędzia >>opcje internetowe>>tymczasowe pliki internetowe>>ustawienia-zaznacz “automatycznie”.

juz znalazlem problem ,odinstalowałem nortona i wszystko dziala jak nalezy i poczta i strona mobile i inne ,zainstaluje go ponownie i bede dokladniej czytal zapytania jakie daje ,a nie odruchowo ok …

dzieki za pomoc :slight_smile: