JDownloader Linki Offline - Problem


(Maximus460) #1

Witam mam problem z JDownloaderem otóz mam pliki który pewien user mi z reuploadował i gdy je kopiuje to Jdownloader pokazuje mi, że są te pliki offline i mam tak za każdym razem, nawet jak drugi raz dał mi inne linki to nadal pisze ze są offline a jak sprawdzałem w przeglądarce to pierwszy link działał więc myślę, że coś z programem jest, może trzeba go jakoś skonfugurować? bardzo proszę o szybko odpowiedz.


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(MariuszListecki) #3

Czasami ja serwer jest przeciążony to tak ma

Sprawdź czy masz aktualne wtyczki do serwerów i najważniejsze czy serwer z którego chcesz pobrać plik jest obługiwany prze JD


(Maximus460) #4

Wiele razy pobierałem z turbobit z JDownloadera z brata komputera po to ma wykupioną premkę :wink: A co do wtyczek gdzie można te wtyczki sprawdzić i jak mozna je zaktualizować?


(Semtex) #5

Prosiłem o coś, zignorowanie po tym poście = kosz.


(Maximus460) #6

Temat już poprawiłe. Bardzo proszę o pomoc.


(Atis) #7

Nie tylko Ty masz taki problem:

http://board.jdownloader.org/showthread.php?p=296704&langid=7

Kliknij w ikonę 2014-05-17_233734.png

Turbobit działa prawidłowo w JDownloader 2 - Beta.

JD2 x86 (Beta):

http://www.anonym.to/?http://installer.jdownloader.org/ic/JD2SilentSetup_x86.exe

JD2 x64 (Beta):

http://www.anonym.to/?http://installer.jdownloader.org/ic/JD2SilentSetup_x64.exe