JDownloader - wznawianie pobierania z hotfile

Witam wszystkich!

Mam pytanie związane z JDownloaderem. Mam Internet w Netii, niestety nie za dobrej jakości i czasami zrywa mi połączenie w najmniej oczekiwanym momencie. W dodatku ściągam dość duże pliki m.in. z hotfile i gdy rozłączy muszę cały plik pobierać od nowa oczywiście z innego IP (mam dynamiczne IP). Niestety JDownloader też sobie nie radzi, ponieważ mimo to, że obsługuje on wznawianie pobierania, po przerwaniu połączenia pobiera plik od nowa a nie kontynuuje. I tu pojawia się moje pytanie czy jeśli kupie konto premium na hotfile i będę z niego korzystał za pomocą JDownloadera to po przerwaniu połączenia będzie kontynuowało pobieranie plików czy będzie leciało wszystko od nowa? Z góry dzięki za odp.

Przy koncie premium jdownloader wznowi pobieranie pliku.

Chodzi mi o to czy wznowi z innego IP. Sprawdzałeś to?

Chcesz mi powiedzieć że net z Netii jest nie najlepszej jakości :D, może router albo modem masz uszkodzony, że zrywa Ci połączenie.

Nie, nie. Po prostu mieszkam dość daleko od centrali i ledwo 1Mb/s chodzi. Sprzęt mam sprawny na 100% (korzystam z modemu). Ale co to ma do mojego pytania?

Wygląda na to, że z innego ip nie da się wznowić pobierania. Po włączeniu proxy, można pobrać plik od nowa, ale nie wznowić.

Na allegro są miesięczne konta już za 10 zł, przynajmniej będziesz miał pełną prędkość i pobieranie bez czekania.

Ok. Dzięki za info. W takim razie pozostaje mi sprawdzenie czy w nocy net działa stabilnie bo jeśli tak to tylko wtedy będę mógł pobrać coś większego. Jeszcze raz dzięki za pomoc i pozdrawiam!

Skoro jak twierdzisz rozłącza Ci połączenie, to jest taki magiczny numer do Netii *88.

Tam zgłoś problem z działaniem usługi.

To nic nie da. Zgłaszałem wiele razy ale oni nie potrafią tego naprawić bo mam na linii TP ;/ dla mnie jedyne rozwiązanie to albo zmiana na 512Kb/s albo zmiana operatora.

Temat uważam za zamknięty :slight_smile: