Jeden globalny plik .css dla wszystkich witryn - da się?

Korzystam z Opery i trochę ubolewam nad tym, że nie ma w niej takiego modułu jak Element Hiding Helper dla przeglądarki Firefox + AdBlock Plus. Mimo wszystko wiem, że przy pomocy stylów css mogę usunąć ze stron niechciane elementy. W Operze jest możliwość ustawienia dla każdej strony własnego pliku .css i OK. To mnie urządza, ale tylko częściowo. Zastanawia mnie, czy istnieje możliwość zrobienia jednego pliku .css z filtrami dla wielu stron.

Może to zobrazuję:

przykładowe filtry TYLKO dla www.onet.pl

div.ad_panel{display: none !important;}

div.ramka{display: none !important;}

div.mb12:nth-child(9){display: none !important;}

div.onetNapisReklama{display: none !important;}

przykładowe filtry TYLKO dla www.nasza-klasa.pl

div.flash_ad{display:none}

#sledzik_box{display:none}

Chodzi o to, by na NK nie były wykorzystywane filtry dla Onetu i na odwrót.

A w czym to przeszkadza? jeśli na n-k nie ma diva o klasie “onetNapisReklama”, a domniemam że nie, to po prostu styl nie będzie miał zastosowania co w niczym nie przeszkadza przecież. Zatem możesz wszystko wrzucić do jednego css’a.

A pomyślmy przyszłościowo… ładując do jednego css’a coraz więcej reguł pojawia się coraz większa szansa, że w końcu trafią się strony, gdzie klasy, czy identyfikatory mają takie same nazwy i w tym momencie pojawi się konflikt. Powyższe strony podałem tylko jako przykład.

Do każdej klasy masz ten sam styl więc nawet jeśli to nie widzę tu żadnego konfliktu ;).