Jeden katalog IE na pasku zadań

Od niedawna na pasku zadań moge tylko mieć otworzony jeden katalog IE. dlaczego? Kiedys mogłem miec tego mnóstwo. POMOCY!

Jaki system?

Jaki katalog? Najlepiej pokaż screna:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46412

Jaka wersja IE?

I pojawia się tylko jeden włączonyy program IE a jak zrobić aby było ich kilka!

beztytuutln6.png

Z informacji które przedstawiłeś naprawdę nie można wiele zrozumieć.

Pokazuje tylko uruchomioną przeglądarkę Internet Explorer ponieważ jak widać masz tylko ją obecnie włączoną.

Tego co prawda po zrzucie który pokazałeś nie widać ale czy nie chodzi Ci może o grupowanie? Dajmynato masz uruchomionych pięc okien w IE i grupują się one w jedną otwartą aplikację na pasku. Jeżeli o to chodzi i chciałbyś się tego pozbyć to kliknij raz prawym klawiszem myszki na czystą część obszaru paska, wybierz opcję Właściwości , przejdź do zakładki o nazwie Pasek zadań i odznacz opcję Grupuj podobne przyciski paska zadań a na koniec tylko potwierdź klikając na Zastosuj i OK.

chodzi mi oto, że nie mogę takiego samego okna z IE obok siebie

Czyli chodzi Ci jednak o to, że jak otworzysz kilka okien tej samej aplikacji to one się grupują. Np:

f22d4ee357fcea22.png

a chciałbyś, żeby było tak:

10d802ea2e317510.png

Jeżeli o to Ci chodzi to opisałem w jaki sposób można rozwiązać ten problem w moim wcześniejszym poście…

Paul304 zakładam że masz Windows XP, więc Windows XP w przeciwieństwie do poprzednich wersji systemu, nie utworzy nowego skrótu dla uruchomionej po raz drugi aplikacji. Zamiast tego zostanie utworzony katalog (grupowanie aplikacji).