Jeden windows na 2 komputerach

Witam

Zacznę od tego . Wiem że to nielegalne, piractwo itd. Ale ktoś mi zadał pytanie i nie wiedziałem jak na nie odpowiedzieć. Po prostu zatkało mnie.

Co się stanie jeśli na jednym komputerze jest zainstalowany XP(oczywiście aktywowany) i po miesiącu kupię drugi komputer i zainstaluje XP. Normalnie zadzwonię i dostane nowy klucz. Potem podłącze do internetu. Wejdę na stronę i będę chciał coś pobrać ze strony MS gdzie trzeba przejść weryfikacje legalności. Co się stanie? Przejdzie czy nie

WERSJA XP PRO

WERSJA BOX(jednostanowiskowa)

Dobre pytanie

Prawdopobnie na obu komputerach pojawi się informacja, “Padłeś ofiarą fałszywego oprogramowania”.

no właśnie jestem ciekawy, i nie wieże że nikt nie kombinował:)

Kombinacja na całego, powiem tak że oba komputery będą działać i ściągać aktualizacje dopóki jakiś Pan z M$ nie zablokuje starego numeru seryjnego COA (bo klucz nie jest blokowany, tylko zamrożony na jakiś czas potem ląduje na jakimś innym stikerze). Sam mam 3 naklejki kiedyś chciałem sprawdzić najstarszy klucz, wyszło na to że… “Podany klucz produktu nie jest prawidłowym kluczem systemu Windows XP Home” a był wymieniony jakieś 4 lata temu (wymieniam je po każdej wymianie dysku dla świętego spokoju).

chyba nawet sam się pokuszę i zobaczę (tylko dla zbierania doświadczenia:D)