Jedna myszka i klawiatura na 4 PC

.

Być może udałoby to się w przypadku sprzętu Logitecha wyposażonego w odbiorniki Unifying. Jednak powtarzam - być może. Biorąc pod uwagę, że nadajnik w myszce trzeba sparować z odbiornikiem usb… no właśnie “sparować”. A para to dwa (w tym przypadku urządzenia), a nie pięć.

Z resztą zastanawia mnie co chcesz uzyskać. Jak dla mnie to tak, jakbyś jednym palcem próbował dłubać sobie i trzem swoim kolegom między zębami.

Może to http://synergy-foss.org/pl/ :wink:

A może coś takiego. Nie jest to tanie ale działa bez problemów. Na PS2 też są dostępne.

http://www.dlink.co.uk/cs/Satellite?c=P … FDLWrapper

Pozdrawiam.

.

Trochę pogrzebałem i powiem Ci że ciężko będzie, softu spełniającego Twoje wymagania jest jak na lekarstwo, większość i tak sprowadza się do linka, który podałem wcześniej, są podobne narzędzia ale mają jedną wielką wadę w tym wypadku, wsparcie tylko dla Windows…

Tu znajdziesz trochę info o OKVM, głownie bazuje na wirtualizacji, może znajdziesz coś dla Siebie w tym wszystkim…

Co do Synergy, nie wiem kiedy korzystałeś z ich narzędzia, jeżeli dawno, to warto by było sprawdzić ich najnowsza betę: http://synergy-foss.org/pl/download/ jest z 12 Kwietnia tego roku, może poprawili coś od wersji, której używałeś…

BTW> Dziś pierwszy raz na dobrą sprawę szukałem rozwiązania takiego problemu, nie mam doświadczeń w systemach korporacyjnych, to tylko gwoli wyjaśnienia mojego niedoświadczenia w temacie :slight_smile:

Możliwe że trafi się ktoś naprawdę doświadczony i podpowie coś “wnoszącego” w temat.