Jedna słuchawka gra głośniej, druga gra ciszej

Sęk w tym, że miałem dokładnie to samo w poprzednich, bezprzewodowych słuchawkach. Tam jednak po wymianie baterii było ok. Teraz kupiłem takie na kabel, z myślą, że będzie dobrze. Od jakiegoś czasu (od wczoraj) jest niedobrze. Teraz baterii nie mogę wymienić :slight_smile:

Problem polega na tym, że lewa słuchawka łupie aż ucho boli, a druga gra cichutko.

Co się mogło na litość stać? Ani tymi słuchawkami nie rzucałem, ani nimi nie szarpałem, leżały na biurku.

 

Więc moje kroki do próby naprawienia problemu były następujące:

Dźwięk, tam wszystko gra, obydwie (lewa i prawa) mają ustawioną głośność na 100. Chciałem zmienić tej lewej głośność na trochę ciszej - to by rozwiązało problem po części. Ale Windows uparty osioł, gdy zmieniam lewej to prawej też przycisza.

Sterowniki dźwięku: VIA HD Audio Deck; Package v 10.11.00.31; Codec v VT1708B ; Driver V 6.0.10.1100; DX 11; OS Win 7.

 

 

W trakcie pisania tego posta udało mi się przyciszyć jedną słuchawkę (z poziomu sterowników), teraz gra dobrze (prawie), ale nadal jednak chciałbym wiedzieć co powoduje ten problem (bo przecież wcześniej go nie było!).

 

Czy to sterowniki, czy to słuchawki już się psują?

…podłącz słuchawki pod inne źródło dźwięku (np. telewizor) i wszystko będziesz wiedział.