Jedno kliknięcie liczone jako dwa i wyłączone McAfee SA

Witam. Jak w temacie i to wszędzie , jest to bardzo denerwujące - jak mam 2 otwarte okna rozciągnięte to zamykając krzyżem wyłączają się oba, jak sobie coś przeglądam w folderach to wyłączam i mi się włącza to co nie trzeba. Zajrzałem do panelu do konfiguracji myszy - wszystko jest jak powinno, przeskanowałem komputer - nic nie wykryło. Na dodatek nie działa McAfee Site Advisor. Jakby były jeszcze jakieś pytania dotyczące problemów to proszę pisać, odpiszę :wink: Pilnie proszę o pomoc bo czuje, że coś złego się dzieje :confused:

Sprawdź w przeglądarce:Narzędzia=>Opcje=>Karty=>Ostrzegaj przed zamknięciem wielu kart(zaznacz fajką)=>OK

nie wiadomo o co Ci chodzi.

Wywal go i zainstaluj dodatek WOT.

Podobny problem z myszą miał niedawno mój znajomy. Problem był mechaniczny - wystarczyło przeczyszczenie wnętrza. Jeśli jeszcze masz gwarancję, to tego nie rób, bo ją stracisz, ale jeśli nie masz, to nie widzę przeszkód.

@ybu

  1. Np. mam otwarty jeden folder (okno rozciągnięte) i drugi (przywrócony w dół) i np. krzyżyk mam na np. ikonie synchronizacji folderów Groove i przy zamykaniu mi się to też włącza.

Najgorzej jest jak się gra. Co proponujecie zrobić?

@wojtas170890

Ale ja mam mysz na podczerwień

A co to ma do rzeczy? Tu chodzi o przeczyszczenie przycisku i okolic.

Eh, i tu będzie problem bo nie ma żadnych śrubek :confused: Wydaje mi się, że przełącznik jest zepsuty i teraz sobie dałem pomocniczy na lewy i jest dobrze bo PPM mam dobry