Jednokierunkowa synchronizacja plików z A>B

Poszukuję programu który sprawdzi się w następującym zadaniu. Posiadam dysk USB (A) który jest kopią wybranych folderów dysku z danymi na komputerze stacjonarnym (B). Chcę uzyskać taką możliwość aby wybrać parę folderów z dysku stacjonarnego które będą kopiowane (wraz z zawartością) na dysk USB ale w taki sposób, że nie są tworzone przyrostowe kopie zapasowe a np. gdy zmienię coś w pliku tekstowym na dysku (A) to po synchronizacji na dysk (B) zostanie tylko zapisany ten zmieniony plik. Gdy usunę jakiś plik/podfolder z (A) po synchronizacji na dysku (B) zostanie on także usunięty.

Program najlepiej darmowy. Polecono mi GoodSync ale jest płatny. Natknąłem się też na darmowy DirSyncPro. Czy on umożliwi mi wykonanie takiej operacji? Niestety nie mam zbyt dużo czasu na testowanie różnych programów stąd chciałbym, aby podaliście mi konkretny program co pozwoli mi zaoszczędzić czas na szukania tego jednego programu.

Przetestuj Total Commander http://www.dobreprogramy.pl/Total-Commander,Program,Windows,12316.html

Ma synchronizację.