Jednostka centralna do max. 1600zł

Witam,

Zmieniam niedługo komputer,mam do wydania max. 1600zł i ani grosza więcej. Komputer będzie używany do gier,nagrywania i renderowania filmów.

Edycji grafiki. Chciałbym pograć już w nieco nowsze gry,np. NFS The Run,jak i starsze,TF 2.Cod Mw2 etc. Zależy mi na szybkim renderowaniu filmów w sony vegasie (dobry CPU musi być obecny) i żeby pociągnął nowsze gry. (nie dobierać części pod Battlefield 3 - nie gram w to)

UWAGA: Posiadam 2 dyski twarde już,nie dobierać mi CD-Romu,nie potrzebne mi to ;]

Fajnie by było,jak te wszystkie części oczywiście by pasowały do siebie i były z jednego sklepu. Fajnie by było również jak w tych 1600zł zmieści się cena przesyłki.

Firmy podzespołów mi ją obojętne. Oczywiście obudowę też fajnie by było,jak byście mi dobrali. Zależy mi aby nie była duża.

Dziękuję,pozdrawiam.

Poszukaj sobie zestawów komputerowych na listopad i grudzień 2011r., i wylicz sobie całość, bez uwzględniania HDD i napędu. I tak wszyscy będą Ci wklejać to samo…

http://lmgtfy.com/?q=zestawy+komputerow … C5%84+2011

http://www.agito.pl/procesory/amd-pheno … 44095.html + http://www.agito.pl/karty-graficzne/sap … 46375.html + http://www.agito.pl/zasilacze/ocz-steal … ml?cid=220 + http://www.agito.pl/obudowy/cooler-mast … 80816.html + http://www.agito.pl/plyty-glowne/asrock … 15858.html + http://www.agito.pl/pamieci/goodram-ddr … ml?cid=707 -całość 1630 zł , lub troszkę słabsza grafika - http://www.agito.pl/karty-graficzne/asu … 73119.html - koszt 1555 zł

Bardzo uboga i jednocześnie nieopłacalna już obudowa skoro za mniejsze pieniądze można mieć solidniejsze, nowocześniejsze i praktyczniejsze Brutusy 310 i 410

A mi się np ten brutus nie podoba. Jakby miała mi stać taka obudowa i szpecić to bym ją za biurko wstawił ale to kwestia gustu. Fakt że buda jest przewiewna i cena jest opłacalna.

t.luk -obudowa miała być mała i niedroga .

Zobacz jeszcze Fractal Desing Core 1000 :smiley:

Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

A mam pytanie,czy brać 4 GB czy 8 GB? Czytałem że 8 GB to nie potrzebne w sumie.

4GB styka jak na dzisiejsze standardy

8GB tylko wtedy, gdy je potrzebujesz - można też wziąć na zapas, stworzyć RAMdisk i zwolnić go dopiero wtedy, gdy będzie potrzebne więcej niż 4GB/5GB/6GB (zależy jak ustalisz)

Ok,dzięki wielkie :slight_smile:

To chyba tyle moich pytań,do zamknięcia.