Jeśli DB zablokuje konto

Mam, a raczej miałam konto na Dobreprogramy.pl forum. Pisałam ciekawe i przydatne tematy, male mimo to moderatorzy (a zwłaszcza sdar) usuwali moje tematy. Na koniec zablokowano mi konto i nie mogę pisać. I teraz:

Co zrobić jeśli tak się stanie?

Założyć nowe konto.

Ja założyłam i teraz mogę dalej pisać. Wystarczy napisać innego maila i innny logi.

A teraz co do maila: Czy nie uważacie, że ludzie mają tyle kont mail, że zaśmiecają tylko neta?

Do grupe DB forum: A propos maila : To WY zaśmiecacie sieć. Ja by móc się powtórnie zalogować musiałam założyć nowe konto, czyli tak, jakby przez WAS. Jeśli zablokujecie mi to, to założę nowego maila i się po raz trzeczi zarejestruję.

PaPa i życzę udanych decyzji.

A administracja zablokuje Ci IP.

I co zrobisz - pogrozisz paluszkiem? :roll:

Widziałem twoje tematy i nie powiedział bym że były przydatne :?

Jeden był tylko względnie normalny (ten o problemie z neo) ale za to stary jak świat (nie raz i nie dwa opisywany na forum)

Poza tym twoje wypowiedzi wołały o pomstę do nieba

Rozumiem napisać jedno zdanie w tym stylu ale podobne były w każdym twoim temacie

Nie dziwie się żę zablokowali Ci konto szczególnie po tych 3 postach zatytułowanych “1”, “2” i “3” o treści:

“11111”, “22222”, “33333”

i wytłumaczeniem “Pokłóciłam się z jednym takim. Niech se usuwają” :o :x

Jeśli chodzi o “przydatność” Twoich tematów to każdy sam może się przekonać o ich wartości wyszukując twoje posty z poprzedniego konta czyli dzialo9. Pierwszy Twój post napisany z tamtego konta a umieszczony w dziale "Grafika"został usunięty z wyraźnym wyjaśnieniem przyczyn tej decyzji. Dalsza korespondencja ze mną na PW jest również zachowana i Twoje teksty, które tam używałaś nie zniknęły. W związku z tym otrzymałaś zakaz pisania (a nie ban) na swoim poprzednim koncie. Zakaz ten nie został “przyznany” przeze mnie ale nie ma to nic do rzeczy bo ostatnie Twoje posty znajdujące się obecnie w śmietniku nie wymagają wyjaśnień podjęcia takiej decyzji.

Tak jak napisałem dostałaś na poprzednim konice zakaz pisania. Jednak jeśli będziesz łamała zakaz zakładania kilku kont przez jedną osobę ( o czym wyraźnie informuje TEN temat) to zostaną wyciągnięte dalsze konsekwecje aż do całkowitego zablokowania możliwości zakładania nowych kont. Zapewniam Cię, że jest to możlilwe i to niezależnie od adresu mailowego, którego użyjesz.

Proponuję więc zastanowić sie nad tym co robisz.

Twoje nowe konto zostanie usunięte. Uprzedzam, że próba zakładania kolejnego konta nie jest dobrym pomysłem. Jeśli chcesz uczestniczyć w tym forum (podporządkowując się zasadom na nim panującym) to proponuję skontaktować się (przez PW z poprzedniego konta, lub drogą mailową) ze mną lub z kimś z Administracji forum (np. Lazikar lub Lisek ) w celu uzgodnienia możliwości odblokowania Twojego poprzedniego konta.

Ten uważam za zamknięty.