Jeśli Ktoś wie o co chodzi niech mi pomoże

WItam. Jestem nowy na forum. Chcę opowiedzieć Wam coś. Pewnego dnia poprostu odpaliłem film który zanim się włączył to mineło jakieś 3 minuty i komputer zaczął dziwnie pracować. Od razu wiedziałem że jakieś śmiece wlazły do komputera. Na pewno nie jest to wina filmu bo oglądalem go kilka razy bez problemów a na dysku miałem go sporo czasu. Nie dałem rady sie tego pozbyć. Objawy były takie. Nie mogłem używać opcji właściwości na pulpicie, nie mogłem odpalić MSCONFIG, szybkie logowanie sie wyłączyło i nie mogłem włączyć większości opcji w panelu sterowania. Za każdym razem podczas uruchomienia komputera na partycji C: pojawiały sie dziwne pliki ( jeden jakiś instalacyjny ). Nic nie zrobiłem innego jak format… Świeżo po formacie to samo i ten sam wirus. I tak 3 czy nawet 4 razy w ciągu tygodnia ten sam pojawiał sie chwile po formacie. Ostaniego formata robiłem 2 dni temu. Dalej jest to samo tylko że start był inny. Jadłem obiad a komputer był włączony i byłem zalogowany i nagle na pulpicie wyskoczył do tej pory nie znany mi błąd windowsa że internet explorer zostanie zamknięty… dalej pisało coś o bezpieczeństwie. Nie mam screena bo nie miałem programu jeszcze bo byłem świeżo po formacie a jak chciałem użyć painta do tego to już nie chciał sie odpalić. Miałem problemy z rundll32.exe.

Teraz jest to samo. MSCONFIG/uruchamianie mam tam coś takiego

RunDLL32 RunDLL32.exe NvMCTray.dll,NvTaskbarInit

Wyłączyłem to i po ponownym uruchomieniu komputera ta opcja jest odznaczona tak jak zrobiłem ale pojawiła sie druga taka sama tyle że włączona. Mam jeszcze tam coś takiego dziwnego

NvCpl RUNDLL.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,Nvstartup

dumprep 0-k %systemroot%\system32\dumprep 0 -k

Ktoś pomoże ? pisać jakbyście chcieli wiedzieć coś więcej na ten temat.

Skanowałem Spybotem, MKS-em, Ad-aware. I tak wydaje mi się że antywiry nie poradzą sobie z tym. Help pls

Jeszcze jedno. Wyżuciło mi cał katalog z grą i co możecie powiedzieć na temat tego : nwiz nwiz.exe /install

Z tym filmem to trzeba było nie pisać , bo on jest chyba pobierany z p2p/torrents? Tu jest taka zasada , że (nie)legalny soft nie jest mile widziany.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Daj logi ([code*] wklejasz log [/*code] bez gwiazdek)

Te pliki co podałeś są dobre , tylko jeden nie , ale on jest bezkonfliktowy.

Nie mogę odpalać części plików instalacyjnych. Między innymi hijackthis

A co do filmu to jest kopią. Mam oryginał ale zrobiłem kopię bo często płyta mi znika i nie mogę znaleść.

Pobierz Gmer

  1. Rootkit=>szukaj=>bez zaznaczania pokaż wszystko=> Ctrl + V do posta wklej

  2. Rootkit => zaznaczone tylko Pokazuj wszystko + Usługi => Szukaj => Kopiuj => Ctrl + V do posta wklej