Jeśli tablet to Apple Ipad czy Android Samsung?

Jeśli Tablet to Apple Ipad czy Android Samsung?

Który z nich i dlaczego?

Proszę pomóżcie

ale jaki budżet i jakie zastosowanie? Jeśli chodzi o androida, to ta Seria Tab S4 od Samsunga jest bardzo dobra. Porządne wykonania i mocny procesor https://www.x-kom.pl/p/444829-tablet-10-samsung-galaxy-tab-s4-105-t830-4-64gb-wifi-silver.html

Niby Samsung S4 wydaje się dobry, ale z perspektywy czasu - za rok, dwa, trzy lub nawet cztery to tablet Apple będzie cały czas działać płynniej i wydajniej.
Tu model, który wybrałbym w tym budżecie (do 3k):

A jeśli kasa mniejsza to zamiast nowego z Android, lepiej poszukać czegoś używanego w DB stanie, sprawdzić przy zakupie i mieć :slight_smile:

A jaka różnica między zwykłym Ipad, a Ipad Air, Mini, Pro?

Wydajność, przeznaczenie, wielkość.

Czy mógłbyś uprzejmie uszeregować je według wydajności oraz opisać ich przeznaczenie?

Porównanie Apple:

Generalnie wydajność PRO jest dyktowana bardziej w kierunku grafików, ludzi “kreatywnych”. Klawiatura w stylu etui łato przerobi go w “mini laptop”, aby gdzieś popracować na wyjeździe. Tu chodzi też pióro drugiej generacji, czyli chodzi o jeszcze wygodniejszą pracę np. grafików. Air to prostsza wersja, podobni jak w notebookach Apple. Mini jest najuboższy w funkcje i najtańszy. Wielkość ekranu między Mini i Air jest niewielka.

2 polubienia

Perfekcyjna odpowiedź!! Dzięki.
Jeśli używasz produktów Apple to świetnie zaprezentowałeś użytkowników tej marki.
Słyszałem, że z nimi nie można się dogadać, a tu proszę!
Stereotyp.

@Dimatheus Tobie nie pasuje być złośliwym mimo że się trochę starasz. Bądź sobą Kolego bo serio nie wygląda to najlepiej.

@Kuba99x - Zupełnie nie rozumiem, o co Ci chodzi? Zaznaczyłem emotkę uśmiechu, bo podoba mi się to, co napisałeś. Nie było tam żadnych złośliwości. Tyle!

Może i tak ale nadal do Ciebie to nie pasuje. Przyjacielska rada.