Jest dźwięk, nie ma obrazu

witam.

no więc, częsty problem: przy odtwarzaniu filmów (.avi) nie ma obrazu, jest czerń i w tle dźwięk.

próbowałem: SubEdit Player, Media Player, WinAmp, AllPlayer oraz XPCodec Pack, K-Lite Codec Pack i Fddshow. NIC.

czyściłem CCleanerem, Odkurzaczem, RegCleanerem.

Odinstalowywałem wszelkie stare kodeki i nigdy nie instalowałem dwóch zestawów na raz. NIC.

Aktualnie: SubEdit (wolałbym przy nim zostać) + K-Lite. (Nic.)

Równocześnie, gry (Gothic 3) działają.

W DXDiag wszystkie przyspieszenia włączone.

Karta: Radeon Xpress 200M, sterowniki Omega 3.8.442 (“oficjalne” Radeony nie chciały się zainstalować, bo “nie znaleziono urządzenia, do którego można zainstalować sterownik” czy coś, jakiś bełkot).

Help!

Spróbuj może zainstalować The KMPlayer i spróbować na nim puścić filmy. Jeżeli nie będzie obrazu zmieniaj generatory obrazu (Ustawienia [F2] > Przetwarzanie wideo)

ten player nie ma żadnej opcji “zatwierdź” tudzież “użyj bieżących ustawień”. nie bardzo wiem, czy zatwierdzam to, co ustawiłem.

w każdym razie zmieniam generatory, ale mam tak czy owak dźwięk bez obrazu.

odinstaluj wszystkie kodeki i zainstaluj tylko DivX w wersji 6.8 i do tego tą paczkę:

http://www.dobreprogramy.pl/Codec-Pack- … 12951.html

(bez DivX 7)

Nic z tego… bez zmian.

Dodane 12.10.2009 (Pn) 19:06

czy to może mieć coś wspólnego z programem Power Strip?

Dodane 14.10.2009 (Śr) 15:57

(może powinienem o tym wspomnieć wcześniej, ale właśnie sobie przypomniałem - przed instalacją programu Power Strip wszystko działało…)

Dodane 17.10.2009 (So) 18:29

Czy ktoś ma jakąś teorię?