Jest dźwięk, nie ma obrazu

(system) #1

witam.

no więc, częsty problem: przy odtwarzaniu filmów (.avi) nie ma obrazu, jest czerń i w tle dźwięk.

próbowałem: SubEdit Player, Media Player, WinAmp, AllPlayer oraz XPCodec Pack, K-Lite Codec Pack i Fddshow. NIC.

czyściłem CCleanerem, Odkurzaczem, RegCleanerem.

Odinstalowywałem wszelkie stare kodeki i nigdy nie instalowałem dwóch zestawów na raz. NIC.

Aktualnie: SubEdit (wolałbym przy nim zostać) + K-Lite. (Nic.)

Równocześnie, gry (Gothic 3) działają.

W DXDiag wszystkie przyspieszenia włączone.

Karta: Radeon Xpress 200M, sterowniki Omega 3.8.442 ("oficjalne" Radeony nie chciały się zainstalować, bo "nie znaleziono urządzenia, do którego można zainstalować sterownik" czy coś, jakiś bełkot).

Help!

(Marcin_S) #2

Spróbuj może zainstalować The KMPlayer i spróbować na nim puścić filmy. Jeżeli nie będzie obrazu zmieniaj generatory obrazu (Ustawienia [F2] > Przetwarzanie wideo)

(system) #3

ten player nie ma żadnej opcji "zatwierdź" tudzież "użyj bieżących ustawień". nie bardzo wiem, czy zatwierdzam to, co ustawiłem.

w każdym razie zmieniam generatory, ale mam tak czy owak dźwięk bez obrazu.

(Danielm86) #4

odinstaluj wszystkie kodeki i zainstaluj tylko DivX w wersji 6.8 i do tego tą paczkę:

http://www.dobreprogramy.pl/Codec-Pack- ... 12951.html

(bez DivX 7)

(system) #5

Nic z tego... bez zmian.

-- Dodane 12.10.2009 (Pn) 19:06 --

czy to może mieć coś wspólnego z programem Power Strip?

-- Dodane 14.10.2009 (Śr) 15:57 --

(może powinienem o tym wspomnieć wcześniej, ale właśnie sobie przypomniałem - przed instalacją programu Power Strip wszystko działało...)

-- Dodane 17.10.2009 (So) 18:29 --

Czy ktoś ma jakąś teorię?