Jest głos tam gdzie nie trzeba

Otóż mam taki problem przez pewien czas nie miałem głosu w komputerze zainstalowałem sterowniki i głos był ale tylko w…programie Sound Effect a nie ma głosów systemowych, głosów w filmach,muzyce itp.Wszelkie regulacje głośności nie działają.Nie wierzę żeby karta muzyczna (zintegrowana) nie działała skoro w Sound Effect muzyka działa.Może jakiś sterownik niedoinstalowany albo coś???Próbowałem deinstalacji i ponownej instalacji sterowników od głosu ale to efektu nie rzynosi :? jest na to jakaś rada???

Z góry dziękuję za okazałą pomoc 8)

Złączono Posta : 07.09.2007 (Pią) 20:24

Aha i zapomniałem powiedzieć że sprawdzałem wszystkie wtyczki i wszystko było ok :!:

Złączono Posta : 07.09.2007 (Pią) 20:47

:cry: widzę że chyba nikt w polsce nie ma głośników trudno poszukam pomocy gdzieś indziej…

To raczej nie głosniki lepirj spradź jak masz po ustawiane Menu start > wszystkie programy > Akcesoria > Rozrywka > regulacja głośności

mówiłem

Wygląda, że Ta porada pomoże.

Masz to zainsalowane http://www.********.pl/program,kazaa-li … -pack.html lub coś podobnego

szymoo2 nie pomaga,ale oto chodzi że komputer zachowuje się tak jakbym nie miał zainstalowanych sterowników i nie wykrywa urządzeń audio.I w systemie nie ma żadnych dźwięków (oprócz programu Sound Effect) no i oczywiście mam zainstalowane właściwe stery (z płyty dołączonej

do komputera) mam zainstalowane kodeki

Złączono Posta : 08.09.2007 (Sob) 8:32

sąjeszcze jakieś sposoby??? co to za komputer bez głosu :frowning: