Jest IP , nie ma neta

Witam

wlasnie sie zalogowalem do forum gdyz juz nie wiem co zrobic z moim problemem …

moj poczatkowy problem to Generic Host Process , na forum znalazlem latke i przeszlo , ale teraz mam cos takiego , Dostaje IP (internet) pakiety niby leca - pare skacze - ale nic nie dziala , firefox ,gg ,skype …

przeskanowalem kompa , antivirem PE , MKSvir , Trend , Spybot S&D 1,4

znalazlo 2 spywar 2 trojany pozbylem sie ich , rejestr przeczyszczony , latki poinstalowne , mam XP SP2 , net dziala w trybie awaryjnym ! :confused:

co to moze byc ?? dzieki wielkie

Zacznij od tej lektury

asterisk dzieki za odpowiedz , choc tak naprawde nic z tego tekstu nie wywnioskowalem, net chodzil dobrze , teraz w ogole , czy z zapora czy bez , wyjatkami czy bez …

o co w tym chodzi :frowning:

w trybie awaryjnym net dziala , porownywalem procesy , i wylaczalem je pokolei zeby uzyskac to samo co w trybie awaryjnym ale nic nie dalo…

Daj log z HJT i Silenta opis w przyklejonym temacie

HijackThis:

Silent:

Użyj WinsockFix

Winsockfix nie pomogl , dalej nie mam neta :frowning:

Czy aby na pewno poprawnie użyłeś WinsockFix? Po uruchomieniu narzędzia należy kliknąć Fix i po chwilce powinno być tzw. piknięcie i restart.

Ustaw DNS’y:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 400#897400

Jeśli nie pomoże ustawienie adresów serwerów DNS to pobierz narzędzie LSP-Fix i pokaż screena z tego, co tam widzisz.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46412

Problem jest słabo opisany

Jaki net ?? Od kiedy się to zaczeło ?? Instalowałeś coś ostatnio, przeprowadzałeś jakieśą zmiany modyfikacje ??

Musisz konkretniej opisać problem

A po co ??

Jest to zbędne

Nie widzisz łańcucha w logu silenta ??

scrym4.th.jpg

na trybie awaryjnym net dziala stronki ,gg …

co do winsockfix, to tak jak mowiles , wcisnolem fix, czekalem piklo i reebot

jednak z zadnym skutkiem …

neta mam z irlandzkim firmy Irish broadband, mam to od piatku , i w sobote zaczely sie problemy

najpierw generlanie chcialem ustawic ad hoc miedzy dwoma laptopami zebysmy mieli neta. za specjalnie mi to nie wychodzilo komptery nie mogly sie podalczyc do siebie i wyskoczyl problem z Generic Host process, jak to wyskakiwalo to niknol i dzwiek i net. sciagnolem odpowiednia latke ,error juz nie wyskakuje , ale za to po 5 min surfowania niknol net, az w koncu przy norlmalnym uruchamianiu systemu nie mam go wcale , w trybie awaryjnym dziala

przeskanowalem kompa MKS-em, trend, Antivir PE, panda , Spyware 1,4

znalazlo pare spywarow glownie w cookies w firefox, usunolem je , i 2 trojany ktore rowniez usunelo …

powiem jeszce tyle ze wysyla pakiety , mam tez windows woorms door locker…

powylaczalem tez procesy ktore nie byly z microsoftu ale ba , nic

dzialam na trybie awaryjnym , co nie jest wygodne , mam laptopa i nie wiem czy nie laduja sie jakeis steroniki od chlodzenia bo wentylator chodzi na maxa i musze podniesc bok od radiatora bo sie wylacza :confused: , normalnie tego nie ma …

coz poradzicie ? :frowning:

Złączono Posta : 07.03.2007 (Sro) 15:12

i coz , wie ktos jak rozwiazac problem, moze to byc problem z latka ?

Używałeś kiedyś WWDC ??

Jak tak to pokaż screena z niego (tak z czystej ciekawości)

wwdccp2.th.jpg

Złączono Posta : 10.03.2007 (Sob) 23:44

i coz dalej nikt nie wie co zrobic ? :confused: