Jest jeszcze szansa?

Witam.Mam drobny problem,otóż pare tygodni temu był u mnie syn koleżanki no i zostawiłem na chwile go samego no i przychodze chce odpalić SWATA 4 a tu zonk icon_razz2.gif

Chłopak usnął folder Swata(i nie tylko).No więc chce usunąć w panelu sterowania i nic błąd.

Wkładam płytke i chce zainstalować tez błąd-wykrywa ze jest zainstalowana juz gre.

Próbowałem juz wyczyścić rejestr ręcznie i progsem RegClayner i niestety nic.Wszystkie wpisy usunięte.

Jest jakiś soft co wywali te pozostałości??

Pograłbym sobie w SWATA ale niestety formata robić nie będe bo nie mam czasu na takie zabawy.

Pozdrawiam.

polecasz?

Usun program w trybie awaryjnym.Wchodziasz przez nacisniecie f8 zaraz po odpaleniu kompa.Dodaj/usun —kasacja programu i zainstalowanie ponowne :slight_smile:

Nie w tym rzecz,chodzi o to że gdy daje install to pojawia się okienko które sprawdza ilość wolnego miejsca na dysku itp i po chwili pojawia się okienko z usunięciem gry.Daje unistal i nawet nie pokaże sie pasek postępu tylko odrazu pisze ze usuwanie gry zakończone.

W panelu sterowania juz tego nie ma-usunołem poprzez inny soft(zeby nie było syfu).

O to chodzi :frowning:

a co to za roznica czy go usuwasz w trybie awaryjnym czy w normalnym? jak masz blad deinstalacji to tryb awaryjny nic tu nie poradzi :evil: :evil:

Skoro Autor stwierdził jw, więc Twój post

jest OT

Ostrzegam cie zebys nie poganial kolegi Stefana, gdyz nikt tego nie lubi. Stefan ma juz jeden klopot. Nie deprymuj Stefana presją pośpiechu.

A jaki masz system operacyjny? Bo jeśli to xp to skorzystaj z przywracania systemu.

usuń odpowiedni klucz programu i zresetuj komputer HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall