Jest jeszcze szansa?

(Gainward) #1

Witam.Mam drobny problem,otóż pare tygodni temu był u mnie syn koleżanki no i zostawiłem na chwile go samego no i przychodze chce odpalić SWATA 4 a tu zonk icon_razz2.gif

Chłopak usnął folder Swata(i nie tylko).No więc chce usunąć w panelu sterowania i nic błąd.

Wkładam płytke i chce zainstalować tez błąd-wykrywa ze jest zainstalowana juz gre.

Próbowałem juz wyczyścić rejestr ręcznie i progsem RegClayner i niestety nic.Wszystkie wpisy usunięte.

Jest jakiś soft co wywali te pozostałości??

Pograłbym sobie w SWATA ale niestety formata robić nie będe bo nie mam czasu na takie zabawy.

Pozdrawiam.

(Musg) #2

polecasz?

Usun program w trybie awaryjnym.Wchodziasz przez nacisniecie f8 zaraz po odpaleniu kompa.Dodaj/usun ---kasacja programu i zainstalowanie ponowne :slight_smile:

(Gainward) #3

Nie w tym rzecz,chodzi o to że gdy daje install to pojawia się okienko które sprawdza ilość wolnego miejsca na dysku itp i po chwili pojawia się okienko z usunięciem gry.Daje unistal i nawet nie pokaże sie pasek postępu tylko odrazu pisze ze usuwanie gry zakończone.

W panelu sterowania juz tego nie ma-usunołem poprzez inny soft(zeby nie było syfu).

O to chodzi :frowning:

(Lukas 1) #4

a co to za roznica czy go usuwasz w trybie awaryjnym czy w normalnym? jak masz blad deinstalacji to tryb awaryjny nic tu nie poradzi :evil: :evil:

(Asterisk) #5

Skoro Autor stwierdził jw, więc Twój post

jest OT

(Asteriks2) #6

Ostrzegam cie zebys nie poganial kolegi Stefana, gdyz nikt tego nie lubi. Stefan ma juz jeden klopot. Nie deprymuj Stefana presją pośpiechu.

A jaki masz system operacyjny? Bo jeśli to xp to skorzystaj z przywracania systemu.

(Tomek Zamlynny) #7

usuń odpowiedni klucz programu i zresetuj komputer HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall