Jest mi potrzęba pomoc pilnie

Nie wiem czego to jest wina ale mam duży problem z uzytkowaniem swojego komputera wymienilam w nim już wSzyszko ma lepsze no ale niestety monitor przy uzytkowanou dalej się wyłącza po 15 i twierdzi ze nie ma sygnału gdzie komputer dalej chodzi nie wiem co się dzieje i czy powinnam wymienić monitor proszę o pomoc od czego to może być 

Nie wiem czego to jest wina ale mam duży problem z uzytkowaniem swojego komputera wymienilam w nim już wSzyszko ma lepsze no ale niestety monitor przy uzytkowanou dalej się wyłącza po 15 i twierdzi ze nie ma sygnału gdzie komputer dalej chodzi nie wiem co się dzieje i czy powinnam wymienić monitor proszę o pomoc od czego to może być 

A zasilanie też? Dokładnie - to jaka marka i ile wat?

Cześć. Jeśli to jest stary monitor około 5 -6 lat to pewnie kondensatory w zasilaczu matrycy “wylały” ale mimo wszystko poprosiłbym kolegę lub koleżankę aby Ci pożyczyli swój monitor na chwilę i się przekonasz czy na pewno to wina monitora. Jeśli się okaże że monitor to albo zakup nowego albo daj jakiemuś elektronikowi to przelutuje kondensatory i po problemie.

Może tak trzeba 

 

Tatinati, co to za tytuł tematów? Jeden: "Jest mi potrzęba pomoc pilnie"; drugi:  " Jest mu potrzęba pomoc pilnie"    

Straszna polszczyzna…     

 

__________________________

_ Scaliłem te tematy, ale faktycznie tytuły i treść napisane wyjątkowo niestarannie. _

_ Radek68 _

Tatinati, co to za tytuł tematów? Jeden: "Jest mi potrzęba pomoc pilnie"; drugi:   "Jest mu potrzęba pomoc pilnie"    

Straszna polszczyzna…     

Przede wszystkim potrzebujesz słownik języka polskiego.

@Tatinati Naprawdę takim wpisem chcesz uzyskać pomoc? Proszę popraw swój post i jego temat tak, aby był zrozumiały i choć postaraj się zastosować do reguł języka polskiego. Na pewno wtedy łatwiej znajdziesz pomoc, na której to przecież Tobie zależy.

Jak wspomniano, przetłumacz to proszę na bardziej zrozumiały język. 

  • co dokładnie zostało wymienione,

  • co oznacza “15” - 15 minut? kilogramów?

  • czy masz komu pożyczyć monitor, żeby poużywał przez kilka dni?

  • masz od kogo pożyczyć nawet jakiś stary monitor?

Tatinati chyba zrezygnował, że ‘potrzęba mu  pomoc od czego to może być’