Jest pierwsze zdjęcie z "Wiedźmina"! Netflix pokazał Geralta

jab:
Mamy pierwsze zdjęcie Henry’ego Cavilla w roli Geralta z Rivii. Na ten moment wszyscy czekali! Do obsady serialu dołączył także Maciej Musiał, który zagra Sir Lazlo.
Tuż przed rozpoczęciem zdjęć do serialu “Wiedźmin” na Węgrzech Netflix pokazał, jak wygląda filmowy Geralt. Także sam Henry Cavill na swoim profilu w mediach społecznościowych podzielił się wideo, w którym pojawia się w charakteryzacji kultowej postaci.

Czytaj więcej: http://kultura.gazeta.pl/kultura

H-K to pomyłka ,podobnie jak i reszta obsady , obstawiam większy niewypał od wersji z Żebrowskim.

Ten typ to wyglądem zbytnio Geralta nie przypomina :smiley:

A gdzie Triss ? :wink:

Legolas ???!!!

A związek newsa z IT?

A związek wieśka z ekranu z IT? Mimo to redakcja jakoś pisze.

Tak to jest, jak zamawia się Wiedźmina z AliExpress :frowning: Cykl Wiedźmiński (książki Sapkowskiego) bardzo lubię, w grze wyglądał Wiedźmin bardzo dobrze (przynajmniej w W3), ale tutaj… ■■■, Legolas na dragach w peruce z wyprzedaży. Karolak już lepiej pasuje.

1 polubienie

Co wy od niego chcecie wygląda przyzwoicie, no może zbyt ładnie, ale to z pewnością nie jest końcowy efekty (w końcu brak kocich oczu) pewnie go jeszcze oszpecą bliznami. Może też tak być że nabędzie blizny w trakcie trwania fabuły, w końcu serial ma być oparty o opowiadania czyli powiedzmy początków Geralta w wiedźmińskim fachu, a w grach dostajemy go już po przejściach.

Blizn trochę za dużo w grze było. Z książek to raczej tylko pamiętam tą na szyi (walka ze strzygą). Szramę na twarzy miał Eskel.

WIEDŹMIN | GŁÓWNY ZWIASTUN | NETFLIX

Nie jest źle, przyjdzie oceniać po pierwszym odcinku. Ciężko będzie po grze się przyzwyczaić, Wiedźmin całkiem fajnie wygląda, ale Yennefer zupełnie nie kupuję.

Pierwsza scena, sarenka uratowana

Sympatycznie się ogląda, Dolby Vision, uczta dla oczu

Jak ty to oglądałeś? Sarenkę przecież zabił i zjadł, o czym nawet wspomina w karczmie :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Netflix napisał: