Jestem studentem, przysługuję mi prawo do darmowego WIN?

Witam serdecznie, jestem studentem i czytałem gdzieś, że można po rejestracji na stronie microsoftu, dostać za darmo licencje windowsa wtedy to była siódemka, a teraz to pewnie win 8, czy ktoś mógłby rzucić jakimiś szczegółami? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź! :lol:

Z tego co wiem to szkoła musi należeć do projektu DreamSpark, jeśli należy to piszesz do admina i dostajesz konto. Jeśli nie, to nie jestem pewien, ale nic nie możesz zrobić.

Fervi

Wiele zależy od uczelni, wydziału i kierunku. Największą szansę na DreamSparka mają ścisłowcy, prawie na pewno załapią się na niego informatycy i kierunki powiązane.

Raczej powinieneś dowiedzieć się w uczelni, czy jest w programie Microsoftu.

Zależy w większej mierze od uczelni - skontaktuj się z Władzami uczelni / informatykiem - oni mają wiedzę w tym temacie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dokładnie tak, jeśli jesteś studentem to możesz skorzystać z DreamSpark, jak i również możesz skorzystać z MSDNAA. Jeśli chodzi o DreamSpark, to, jeśli posiadasz studencki adres e-mail, to możesz spokojnie możesz się zarejestrować na stronie www.dreamspark.com i podczas rejestracji musisz podać adres e-mail studencki, by skorzystać z zasobów DreamSparka. :slight_smile:

A jeśli chodzi o działanie już po zarejestrowaniu - co, kiedy skończę studia?

Po ukończeniu studiów dalej możesz korzystać z zainstalowanego systemu i go aktualizować ale, o ile dobrze pamiętam, nie możesz go instalować ponownie.

Krótko - możesz użytkować, ale nie instalować, dodatkowo wygląda na to, ze nie możesz już posiadać instalatorów…