Jestem zaa zeby było wiecej ankiet na głownej stronie vorta

(Tony321) #1

Tak jak w nazwie. Modki sie kapuja o co chodzi nie ?:>

(Qbek50) #2

poczytaj regulamin

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

bo robisz tylko smietnik :? :?

(fiesta) #3

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=3348

(Lisek) #4

Cudownie, szkoda tylko, że polska język trudna język…

Naprawdę nie daje już rady jak po raz nie wiadomo który, czytam podobne teksty. To po to ludzkość tysiące lat doskonaliła język i metody komunikacji, żeby teraz to wszystko po prostu olać? :frowning:

(fiesta) #5

Ja też być murzina :mrgreen:

(aju) #6

ehhh nie jesteś nowy więc zanim coś napiszesz powinieneś skorzystac z szukajki.

I tutaj jak byk na pierwszym planie wbija się temat sondy na dp

A co do samych sond: ma sens robienie kilku w ciągu kilku dni?

:?

Troszkę rasistowskie, nie sądzisz?

(Gutek) #8

no na pewno, zaraz znajdziemy albo dojdziemy do czegos jeszcze nie mądrego :mrgreen:

(fiesta) #9

Masz zamiar wywołać kolejną wojnę w stylu “karykatury Allaha” i doszukiwać się podtekstów tam gdzie ich nie ma :roll: :roll: :roll:

Nie, ale mam troche ciemniejszy kolor skóry i mnie osobiście obraża słowo murzyn

(fiesta) #11

Jeżeli Cię to uraziło PRZEPRASZAM (innych potencjalnie obrażonych również).

Nie miałem nic złego na myśli, poza kaleczeniem naszego pięknego języka poprzez niektórych naszych userów.

(Monczkin) #12

Chyba Murzyn

To rozumiem, tylko dlaczego zawsze kiedy ktoś chce coś takiego zrobić, wykorzystuje do tego inne rasy (czarnoskórzy, Żydzi)?

Tak, ale:

więc tylko powtórzyłem (pomijając… zdrobnienie?)

Osobiście uważam sprawę za zamkniętą, nie poczułem się zbytnio obrażony, chciałem tylko zwrócić uwagę na nadmierne wykorzystywanie takich słów w negatywnym kontekście.

(Tony321) #14

Zaraz dojdzie do tego ze teraz fiesta bedzie miał poleciec z forum tak jak było z tym homoniewiadomo :). Po co sie dczepiac do czegos co nie było skierowane do ciebie? areh pan mod napewno nie miał ciebie na mysli -.-

(Gutek) #15

Co do poglądów to każdego indywidualna sprawa, ale czytając wypowiedzi fiesta jak się wypowiada w innych tematach nie widziałem aby był antysemitą, czy rasistą(obrażał kogo kolwiek), a na pewno nie kierował tego do Ciebie areh

W naszym kraju jest wiele popularnych zwrotów które nie prędko znikną, patrz np. “ciemno jak w dup…e u Mu…” - gdzie w serialu Alternatywy 4

Po prostu olej to bo popadniesz w obłęd :wink:

(Monczkin) #16

A wracając do ankiety

Jest nowa :lol:

(Mrs.Incredibles) #17

A wracając do tematu, przydały by się przynajmniej z 2 na głownej, przynajmniej takie jest moje odczucie.

(fiesta) #18

I przez środek szlaczek z cekinami, dla dopełnienia efektu Cepelii :hahaha:

(Mrs.Incredibles) #19

Idzie baba do lekarz,a lekarz też baba ! O co ci chodzi :twisted: !

(fiesta) #20

O to mi chodzi, że vortal nie jest choinką. Na stronie głównej (nad której designem pracowano nie dzień i tydzień) jest wystarczająco wiele informacji. Niektóre ankiety wiszą po parę miesięcy, bo nie ma sensownego pomysłu na nową. A ankieta dla ankiety nie ma najmniejszego sensu.