Jestem zaa zeby było wiecej ankiet na głownej stronie vorta

Tak jak w nazwie. Modki sie kapuja o co chodzi nie ?:>

poczytaj regulamin

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

bo robisz tylko smietnik :? :?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=3348

Cudownie, szkoda tylko, że polska język trudna język…

Naprawdę nie daje już rady jak po raz nie wiadomo który, czytam podobne teksty. To po to ludzkość tysiące lat doskonaliła język i metody komunikacji, żeby teraz to wszystko po prostu olać? :frowning:

Ja też być murzina :mrgreen:

ehhh nie jesteś nowy więc zanim coś napiszesz powinieneś skorzystac z szukajki.

I tutaj jak byk na pierwszym planie wbija się temat sondy na dp

A co do samych sond: ma sens robienie kilku w ciągu kilku dni?

:?

Troszkę rasistowskie, nie sądzisz?

no na pewno, zaraz znajdziemy albo dojdziemy do czegos jeszcze nie mądrego :mrgreen:

Masz zamiar wywołać kolejną wojnę w stylu “karykatury Allaha” i doszukiwać się podtekstów tam gdzie ich nie ma :roll: :roll: :roll:

Nie, ale mam troche ciemniejszy kolor skóry i mnie osobiście obraża słowo murzyn

Jeżeli Cię to uraziło PRZEPRASZAM (innych potencjalnie obrażonych również).

Nie miałem nic złego na myśli, poza kaleczeniem naszego pięknego języka poprzez niektórych naszych userów.

Chyba Murzyn

To rozumiem, tylko dlaczego zawsze kiedy ktoś chce coś takiego zrobić, wykorzystuje do tego inne rasy (czarnoskórzy, Żydzi)?

Tak, ale:

więc tylko powtórzyłem (pomijając… zdrobnienie?)

Osobiście uważam sprawę za zamkniętą, nie poczułem się zbytnio obrażony, chciałem tylko zwrócić uwagę na nadmierne wykorzystywanie takich słów w negatywnym kontekście.

Zaraz dojdzie do tego ze teraz fiesta bedzie miał poleciec z forum tak jak było z tym homoniewiadomo :). Po co sie dczepiac do czegos co nie było skierowane do ciebie? areh pan mod napewno nie miał ciebie na mysli -.-

Co do poglądów to każdego indywidualna sprawa, ale czytając wypowiedzi fiesta jak się wypowiada w innych tematach nie widziałem aby był antysemitą, czy rasistą(obrażał kogo kolwiek), a na pewno nie kierował tego do Ciebie areh

W naszym kraju jest wiele popularnych zwrotów które nie prędko znikną, patrz np. “ciemno jak w dup…e u Mu…” - gdzie w serialu Alternatywy 4

Po prostu olej to bo popadniesz w obłęd :wink:

A wracając do ankiety

Jest nowa :lol:

A wracając do tematu, przydały by się przynajmniej z 2 na głownej, przynajmniej takie jest moje odczucie.

I przez środek szlaczek z cekinami, dla dopełnienia efektu Cepelii :hahaha:

Idzie baba do lekarz,a lekarz też baba ! O co ci chodzi :twisted: !

O to mi chodzi, że vortal nie jest choinką. Na stronie głównej (nad której designem pracowano nie dzień i tydzień) jest wystarczająco wiele informacji. Niektóre ankiety wiszą po parę miesięcy, bo nie ma sensownego pomysłu na nową. A ankieta dla ankiety nie ma najmniejszego sensu.