Jesteś Frontend Developerem? Dołącz do nas!

Uwaga uwaga :slight_smile:

Do naszego zespołu IT szukamy Frontend Developera ze znajomością React.js, najlepiej z ok. dwuletnim doświadczeniem. Wywodzimy się naturalnie z dobrychprogramów, ale pracujemy teraz nad rozwojem nie tylko DP, ale także pozostałych serwisów technologicznych Wirtualnej Polski (takich jak komórkomania.pl, gadżetomania.pl, fotoblogia.pl i tech.wp.pl). Zajmujemy się też innymi ciekawymi projektami, np. Machine Learning (chociażby w kwestii rozwiązań do moderacji komentarzy).

Oferta w skrócie: praca przy zupełnie nowym projekcie (bez grzebania w dziesięcioletnim kodzie), niewielki zespół, luźna atmosfera i duży wpływ na dalszy kierunek rozwoju tego projektu. Jeśli obawiasz się dużych firm takich jak WP, gwarantuję, że u nas będziesz w stanie znaleźć balans, bo wszyscy zaczynaliśmy w startupie :wink:

Kręci Cię perspektywa pracy przy największych serwisach technologicznych w Polsce, które czyta 7 mln RU co miesiąc? Aplikuj :slight_smile: Chętnie odpowiem na ewentualne pytania, może być tu lub na privie.

Jeśli sami nie jesteście zainteresowani, ale macie znajomych, którzy mogliby być chętni, przekażcie im proszę :slight_smile: Dzięki!