Jesteś nowym użytkownikiem - przywitaj się!

witajcie mam na imie agata i jestem tu nowa…mam nadzieje ze uda mi sie jakos tu odnalezc :slight_smile: pozdrawiam wszystkich serdecznie…mieszkam w zdunskiej woli i mam 23 latka,zeby nie bylo ze nic o sobie nie napisalam:)

Witam wszystkich mam na imię Kasia mam 22 lata mieszkam, pracuje i studiuje w wawie, co ja lubie prawie wszystko :smiley:

Pozdrawiam wszystkich

Ja też witam wszystkich ,jestem Krystyna pochodzę z małej miejscowości jestem ziloną usherką , kobietą pracującą żadnej ? pracy się nie boje ,ale tych wszelkich nowości z kompem tak,i co najgorsze na niczym się nie znam potrafię trochę pisać ,myślę że przy Waszej pomocy pogłębię swe wiadomości w tej dziedzinie , :lol:

Imię: Piotrek

Xywa:Śruba

Skąd: ChoRzów

lat:17(prawie :slight_smile: )

zainteresowania: Różne :smiley:

Cześć mam na imię Damian i mam 14 lat.

Nick: orion136

Jestem z Łodzi

Witam wszystkich!

Imie: Andrzej

Nick: Niebieski Misiek

Rocznik: 1982

zarejestrowałem się tutaj już jakiś czas temu więc najwyższy czas sie przywitać. Mieszkam ok. 30 km od Tarnowa.

siemka! !!

Na imie mam Adam :smiley: zreszta mozna sie domyslic z nicka, pochodze z poludnia Polski (woj. slaskie) z miasta uwazanym za stolice podbeskidzia :slight_smile:

lat na dzien dzisiejszy mam prawie 17 ale pare miesiecy i juz bedzie pelne

hey! !!

jak się łatwo domyslić mam na imie natalia, lat 18(jeszcze nie do końca)

mieszkam w małym miasteczku w Wielkopolsce

uwielbiam słuchać różnych rodzajów muzyki, biegać i tańczyć, poznawać nowych ludzi:) i śmiać się !!

Jestem wprawdzie nie ,pierwszej młodości" na tym forum, ponieważ piszę już kilka dni. Czas więc się przywitać!

Imię: Paweł

Nick: Mazgi (tak wołają na mnie w budzie)

Wiek: 12/13 lat - urodziny 27.07.każdego roku

Lubię grać na komputerze jak i również wykorzystywać go do bardziej ambitnych celów

Na foruma trafiłem bardzo przypadkowo - chciałem znaleść w Googlach info n.t mojej karty graficznej, a że słowo kluczowe było na tej stronie…

Witam wszystkich starych userów!

elooo, nazywam sie edyta, ksywka pshczoolka ;] mam 14 lat i mieszkam w przeworsku niedaleko lancuta. forum znalazlam poprzez wyszukiwarke google :smiley:

Witam wszystjich jestem nowy na tym forum mam na imię Mariusz mam 15 lat pozdro :slight_smile:

Witam wszystkich z ten strony Cichociemny.[alexsus]PL jestem na forum już kilka dni i jest tu /cenzura/ atmosfera , wszyscy są chętni do pomagania innym i chyba o to tu chodzi. Pozdrawiam stałych bywalców…

Nazywam się Dominik, pseudo DNMK. Jestem wielkim fanem komiksu. Interesuje się technologią wykorzystywaną w lotnictwie oraz kryptozoologią (nauka o zwierzętach nieznanych). Gram w Ogame i w Heroesów IV. I to by było na tyle :slight_smile:

Siema!

Mam na imię Maciek

mam 14 lat

Mieszkam w Gdańsku-Stogi

Interesuje się :Komputerami ,Elektroniką troszeczkę grafiką i HTML’em.

HTML Rulezzz :stuck_out_tongue: .

POZDRO.

Lubie grac na kompie, na playstation :2gunfire: ogladac mtv, i wszystko co nie zdrowe :new-alien: POZDRO !!

Witam nazywam się Łukasz, mam 15 lat interesuje sie: komputerami i grafiką komputerwą.Powoli zaczynam robić własne gry dość banalne ale dobre:D:D

hej! mam na imie tomek. ostatnie lata swego zycia pieknego spedzilem w wiedniu. tam chodzilem do szkoly, bawilem sie, zakochiwalem etc. teraz jestem zas w krakowie, gdzie odbywam praktyke w pewnej niemieckiej firmie. na tudia planuje pojechac do niemiec.

no, to tyle.

pozdrawiam!

Jestem Łukasz ,jestem tu kilka . Forum jest Super, wszyscy pomicni i mili. Mam 14 ,lubie grać na kompie ,surfować :smiley: po necie i grać w piłke nożną! :slight_smile:

nick : Graba

name : Marek

birth : 1987

hometown : Kra$nik

height : 5,7 feet

weight : 121 lbs

eyes : blue

hair : black

joined : 06.08.2005

witam mam nadzieje ze bedzie ukladalo sie nam wspolne pisanie :smiley: :smiley:

Witam wszytkich

Nazywam sie Bers (Emil) a nazwisko to Shampage

Innteresuje sie informatyką najbardziej oprogramowaniem open source , sportem i geografią.