Jesteś nowym użytkownikiem - przywitaj się!

shiZm wita serdecznie :wink:

Witam wszystkich!! Mam na imie PIOTR,lubie komputery i jazde na rowerze,mieszkam w Lublinie.Pozdrawiam. :?

Witam wszystkich!

Dołączyłem wczoraj, mam na imię Maciek, nick Mazar, jestem z Warszawy, 27 lat, branża IT

Miłego dnia wszystkim!

…Mam na imię Mariusz…

Moja ksywka wzieła się od roku założenia miejscowego klubu KSZO Ostrowiec świętokrzyski oraz ksywki z koloni czyli PIEC :slight_smile:

Mieszkam w Ostrowcu,

Interesuję się: Komputerami , komórkami ,piłką nożną oraz…DZIEWCZYNAMI :stuck_out_tongue: a raczej dziewczyną :oops: :oops: :oops: :oops: sorka Klaudia… 8)

Lat mam 14…

Tyle…

…no to tyle pozdro dla nowego Admina i nowych Sprzątaczek (Moderatorów)…

Update…

Trafiłem tu dzięki wujkowi co mi polecił te stronke bo jest tu…“zaje******fajnie dużo programów”…Jego słowa

HEj nazywam sie Bartek

interesuje sie kompem itp.lat mam 14

Trafiłem tu przez przypadek szukałem programu w google :smiley: mam nadzieje ze bede tu duzo siedział .

hejka. mam na imie krzysiek, pracuje w radiu mam 16 latek. znalazlem sie tutaj dzieki innemu forum ale to jest sto razy lepsze i tu zostaje :smiley: :smiley: :smiley:

Witam! Nazywam się Szymon.Mam 15 lat.Interesuję się sportem w szczególności piłką nożną.Mam bzika na jej punkcie! Kibicuje Wiśle Kraków.Uwielbiam tą drużynę,ten stadion i te miasto…Oprócz tego-taniec towarzyski(lecz tylko tańce latynoamerkańskie)Mieszkam w Koszalinie no i to tyle :smiley:

Witam wszystkich serdecznie. Właśnie dołączylem do grona forumowiczów mając nadzieje na pomoc z waszej strony. Ja postaram się również służyć pomocą w miarę możliwosci oczywiście.

witam

Mam na imię Andrzej, mam 23 lata, jestem z Warszawy, tymczasowo mieszkam w Katowicach, mam nadzieję że pomożecie mi jak będę miał jakiś problem, oczywiście i ja jak będę znał odpowiedz na pytanie także udzielę pomocy :slight_smile:

Pozdro

Przepraszam, że dopiero teraz się witam, ale przedtem nie miałem czasu.

A teraz o sobie:

Miejsce zamieszkania: Siemianowice Śląskie

Wiek: 23 lata

Zainteresowania: Bardzo rózne, głównie informatyka i motoryzacja

Obietnice na forum: Pisanie sensownych postów, i w razie posiadania odpowiedniej wiedzy, pomoc.

I to wszystko o mnie.

czesc, mam na imie lukasz, mam 16 lat, znajomi mowia mi bob. jestem ze stolicy podlasia - bialegostoku, na forum trafilem przypadkiem bo niestety zalapalem spy sheriffa i jako slowo kluczowe dostalem sie wlasnie na forum.dobreprogramy.pl niestety za duzej wiedzy o oprogramowaniu i zwiazanych z tym czynnikow nie mam ale bede staral sie pomoc i mam nadzieje ze otrzymam pomoc od innych :wink: kuz5 juz mi jej udzieli :smiley: dzieki kuz… :slight_smile:

jesli chodzi o mnie to lubie prace z komputerem, lubie tez grac w ciekawe gry, moja ulubioną jest Tibia… :slight_smile: lubie dobra zabawe i ciekawych ludzi, nienawidze klamstwa :-x to na tyle :wink:

Elo

Moje imię brzmi Michał!

Nick: JaNkEs_JkC

Mam 15 lat, więc niezbyt jestem już młody… Mieszkam na podlasiu w Metropolii zwanej Knyszyn. Lubię wszystko to co lubię. To chyba wszystko

irysfota3qg.jpg

TO ZDJECIE BYŁO ZRBIONE 5-8MIECHÓW TEMU

Mam na imię : Paweł

Lat : 11

Mieszkam w Gdańsku

Słabo sie ucze :stuck_out_tongue: LOL

Sucham : Ciagle Rammsteina

Wysokosc : 146

Waga : 40

siema mam na imie ewelina :oops:

czesc, mam naimie Gośka, lat 18, Kraków

trafiłam tu przez przypadek. bo mialam (i w sumie mam nadal) problemy z kompem…

pozdrawiam wszystkich! :slight_smile:

Siem ? Imię Grzegorz na forum jestem kilka dni qmpel dał mi namiary na dobreprogramy/

Jestem początqjącym programistą miałem nadzieje że znajdzie się tutaj coś wartego uwagi … nie zawiodłem się :slight_smile:

Arek, lat 21, Lidzbark Warmiński

Heyah! Mam na imię Anka, zarejestrowałam się na forum tak na wszelki wypadek, w razie problemów z moim nowym /i pierwszym/ kompem będę miała wentyl bezpieczeństwa :lol: . Z góry dzięki za wyrozumiałość i ewentualną pomoc :wink:

Cześć!

Mam na imię Andrzej , forum zaciekawiło mnie od kąd na wortalu był temat :Milion pobrań Opery w ciągu 48 godzin

.

Byłem bardzo aktywny na ten temat i strasznie broniłem ie, ale do czasu :slight_smile:

dzieki wypowiedziom w temacie kozystam z opery :slight_smile:

A teraz zarejestrowałem sie na forum, jak będe coś wiedział to pomoge, albo sam mogę oczekiwać pomocy od was :slight_smile:

Pozdro

O Boże jacy wy jesteście wszyscy młodzi :o aż strach

mam na imie Anka i jestem sporo od was starsza ale to wcale nie znaczy,że znam sie lepiej na komputerach. Jak sie okazuje tutaj wiek nie wiele ma wspólnego