Jeszcze na razie niewielki problem z monitorem

Od kilku dni przy włączaniu komputera pojawia się migotanie monitora a przez całość przebiegają drobne paseczki na przemian z migotaniem czasem się to nasila a czasem uspokaja.Zaraz po włączeniu wszystko się rozjaśnia na czarnym tle i wtedy to widać najwyrażniej.Ogólnie to wszystko jest bez kolorów po prostu białe.Boję się że coś nawala mam monitor LG Flatron F700B a kartę graficzną Nvidia GeForce3 Ti 200.Najnowsze stery wgrane,ale może to jednak problem grafy a nie monitora? może ktoś miał taki problem?poza tym wszystko o.k z góry dzięki za rady. :frowning: :frowning: :slight_smile: :slight_smile:

obstawiam monitor … sam mialem kiedys podobne objawy … skonczylo sie na serwisie … ewentualnie jezeli masz mozliwosc to podlącz monitor do innego komputera albo komputer do innego monitora … napewno duzo sie wyjasni

próbowałeś na sterownikach systemowych lub w trybie awaryjnym, spróbuj także zmniejszyć częstotliowość odświeżania i rozdzielczość ?, jeśli zniknie problem to raczej wina sterowników nie karty graficznej lub monitora może padł filtr na kablu łączącym monitor z kartą

przy dłuższej pracy komputera problem nie nasila się a przeciwnie zanika…najbardziej widać tą usterkę przy rozruchu,monitor jest na gwarancji jeszcze, więc jestem przygotowana na Serwis.Próbowałam różnych ustawień w tym częstotliwość odświeżania i rozdzielczość i nic.Niestety jeśli chodzi o sprzęt nie potrafię nic poradzić nie znam się.Pozostaje chyba jednak Serwis jak myślicie? :frowning: :cry:

Złączono Posta : 23.08.2006 (Sro) 13:31

już teraz jest cały czas tak samo a nawet gorzej,paski nonstop…dzięki za rady :roll:

próbowałaś w trybie awaryjnym? Wtedy ładowany jest podstawowy systemowy sterownik, jeśli będzie to samo to wina karty, albo monitora, ale stawiam na monitor, przy karcie raczej by się tak działo później jak się nagrzeje, chociaż miałem podobny problem z GF440 i była to karta / na początku przy ładowaniu systemu miałem żółte paski poziomo /, może karta dobrze nie jest obsadzona w gnieździe, albo w biosie coś podkrecone, na wszelki wypadek możesz przywrócić fabryczne ustawienia

niestety skończyło się na serwisie,problem został rozwiązany a dotyczył oczywiście monitora (naprawa CRT) monitor był na gwarancji więc problemu już nie ma.Pozdrawiam. :smiley: :smiley: :smiley: