JetAudio 7.1 + Basic - Napisy do filmów


(Deard242) #1

Witam!

Mam problem. Posiadam JetAudio 7.1 Basic i jestem bardzo z niego zadowolony bardzo ładnie mi odtwarza pliki muzyczne jak i filmowe, aczkolwiek przy plikach filmowych mam problem.

Gdy film jest z dubbingiem/lektorem jest ok, ale jeśli posiadam napisy to mi ich nie czyta... Nie wiem dlaczego nic nie wł./wył. wszystko jest domyślnie.

Napisy mają taką samą nazwę jak film i są w jednym folderze. Nie udało mi się znaleźć w ustawieniach nic związanego z napisami do filmu...

Stad proszę Was o pomoc. Jak w JetAudio można wł. napisy do filmu w formacie .rmvb lub .avi :?:

Pozdrawiam,

DearD


(kamil_w) #2

To że mają taką samą nazwę to ok, ale jakie mają rozszerzenie? jetAudio nie obsługuje plików .txt. Możesz pliki z napisami przekonwertować za pomocą programu Subtitles Workshop lub po prostu zmienić końcówkę na .sub lub .srt (ale wtedy nie gwarantuję, że napisy będa znikać po upływie np 4 sekund - jeśli są w postaci 00:00:00, to nie będą znikać aż do pojawienia się znastępnych napisów, a jeśli sa w formacie klatowym np. {o}{120} to możesz śmiało tylko zmienić rozszerzenie pliku).

Dodatkowo jeśli masz plik np film.avi, to możesz stosować nazwy plików film.pl.sub, film.en.sub, film.de.sub, które będą reprezentować dany język tłumaczenia filmu.


(grand) #3

Zerknij na temat z forum :arrow: Napisy txt w jetAudio!


(Deard242) #4

grand zrobiłem tak jak mi podałeś w linku i niestety jak nie było tak nie ma napisów :frowning:


(kamil_w) #5

A próbowałes mojej metody ?


(Deard242) #6

Tak, bezskutecznie... :confused:

-- Dodane 11.03.2009 (Śr) 13:38 --

Przepraszam za post pod postem ale w dalszym ciągu nikt mi nie pomógł.

  • Na upartego mógłbym zainstalować inny program (choćby nawet allplayera) ale zależy mi aby w JetAudio móc sobie obejrzeć film z napismi...