Jetaudio czy Winamp?

Sorry jeśli umieściłem temat w złym dziale.

Chciałbym się dowiedzieć który z tych dwóch odtwarzaczy audio jest waszym zdaniem lepszy? :slight_smile: Proszę o użytkowników aby podali wady i zalety obu z nich :wink:

Thx z góry. Pozdrawiam Mav

OT-y -> KOSZ

hmm to zależy od gustu ( ja używam fobara2000 :slight_smile: )

powiem ci tak:

jetAudio według mnie ma lepszą jakość dźwięku od winampa ale za bardzo napchany jest pierdołami

Winamp - każdy zna i ceni (po doinstalowaniu paru wtyczek potrafi dać czadu)

Także widzisz że wybór jest trudny (lecz ja z tych dwóch wybrał bym jetAudio)

Używałem dość długo winampa, ostatnio (ok. roku) używam jetaudio śledząc i sprawdzając zmiany w winampie.

I powiem iż z jetaudio za nic nie zrezygnuje.

Cieszą mnie te wszystkie bajery, lepsza jakość dźwięku, kombajn (na konwersji, ripowaniu itp. mi bardzo zależy) oraz zauważalanie mniejsze zapotrzebowanie na pamięć.

Jak dla mnie winamp jest stanowczo przereklamowany.

Żaden player nie ma lepszej czy gorszej jakości dźwięku ;]

Niestety ma.

Czasem idzie to rozróżnić nawet amatorom muzyki takim jak np. ja :stuck_out_tongue:

Dzięki wszystkim za pomoc :wink: a w szczególności aju oraz wacek4 :wink:

Pozdro :slight_smile:

Nie ma. To co próbujesz twierdzić to tzw. efekt placebo (jeśli się nie mylę), wystarczy że muzyka na jednym z playerków będzie głośniej grać i już wydaje się, że jakość jest lepsza ;]

a co ma głosnosc do jakosci ? Bo jesli głosniej gra a EQ jest ustawiony tak ze sa przesterowania to gdzie w danej chwili jest lepsza jakosc? Co do tematu JetAudio bym polecił w pełnej wersji … :slight_smile:

Ma i to bardzo dużo.

Winamp jest

mam winampa odkąd mam kompa , próbowałem instalować te wynalazki typu foobar i jetaudio ale to są LIPY :]

z tych dwóch wybierz jetaudio :wink: według mnie winamp jest jednym z najgorszych odtwarzaczy :] zastanów się również nad Quintessential Player , według mnie bardzo ciekawa alternatywa, sam go używam, gdy nie mam w systemie foobara2000 - mojego ukochanego odtwarzacza :wink: a QCD mi się razem z windą instaluje :wink:

Zgadzam się w 100%.Ja tak samo jak kolega mam od początku mam winampa i sobie go cenię.Nie zamierzam go zamieniać na żaden inny :slight_smile:

Dotychczas próbowałem trzech odtwarzaczy: WinAmpa, Foobara i JetAudio. Z Winampa zrezygnowałem i przerzuciłem się na Foobara - b jest lżejszy i prostszy w wyglądzie - dla niektórych nawet za bardzo. Ale jak ktoś chce to można go upiększać jak się chce :slight_smile: Co do Jet Audio - może i fajny ale nie chciał mi odtwarzać plików z rozszerzeniem pls o czym pisałem tutaj.

Jedyne co w Winampie nie działa jak trzeba to to, że jak mam włączone GG+Radio, chce włączyć muzykę to muzyka odtwarzana jest w Winampie razem z GG, A nie w oddzielnym oknie :?

witam

ja mam takie pytania: czy jestaudio 7 plus, tez jest darmowy? gdzie w jetaudio 7, znajduje sie wyszukiwarka piosenek, tak jak winampie, pod skrótem j(jak sie nie mylę)?

Nie. Darmowa jest tylko wersja Basic.

Różnice między wersjami Basic i Plus - http://www.cowonamerica.com/products/je … _plus.html

dzieki. no to szkoda :frowning: a co z drugim moim pytaniem?

Jet Audio rządzi! !!