JetAudio wasze opinie i pytanie

Witam proszę o wasze opinie czy JetAudio jest dobrym programem do odtwarzania muzyki,czy jest lepszy od winampa i czy ma w sobie wbudowaną wyszukiwarkę pliku taka jak ma winamp że się wpisze w bibliotece i on sam go wyszuka??

Szukaj

oczywiście, że ma - w album - find(lornetka), to samo zresztą w edit;

według mnie jet audio ma lepiej zorganizowane zarządzanie albumami, playlistami itd. od winampa, przy jakości porównywalnej, jeśli nie lepszej od winampa(zależy to od rodzaju muzyki); dużą zaletą jaudio jest obsługa protokołu rtsp, w którym nadaje np. większość bbc

nie mogę znaleźć tej wyszukiwarki :cry: :? gdzie ona jest??

jakiej skórki używasz - w default mini kliknij album, w playlist kliknij prawym na dowolnym wpisie - w menu masz find; jaudio organizuje muzykę w albumy

ehhhhhh…

Zależy kto co lubi,i nie można stwierdzić jednoznacznie że ten program jest lepszy od tamtego,każdy ma + i -.

Kiedyś miałem jetAudio i jak dla mnie był on za bardzo odpicowany i miał kupę nie przydatnych rzeczy dla mnie,ale jeśli ktoś lubi wodotryski i inne bajerki to jest godny polecenia,jakość dźwięku jest troszeczkę lepsza niż w winampie :slight_smile:

Założyłem taki temat już.Ja używam wszystkiego najpierw byl Foobar potem winamp a teraz JetAudio 7.

Pogrubione słowo Szukaj na samej górze Forum:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/search.php

nie o tą wyszukiwarkę mi chodzi :mrgreen: chodzi mi o wyszukiwarkę plików w JetAudio :stuck_out_tongue: