Język angielski zawodowy

Witam, co znaczy tak dokładnie przedmiot język angielski zawodowy na kierunku informatyka :?:

Jak nazwa wskazuje masz angielski w informatyce - zagadnienia zwroty słownictwo obsługa programów w języku angielskim itd :slight_smile:

Język techniczny, czyli taki, że będziesz potrafił dogadać się po angielsku w zawodzie informatyka :wink:

np. database, file, save as itp.:slight_smile:

Ja miałem może dwie lekcje max zawodowego angielskiego , reszta godzin była przeznaczona na zwykły angielski :slight_smile:

Ja na angielskim zawodowym miałem większość lekcji prezentacje po angielsku (…), obsługa instrukcji aparatu cyfrowego, pisanie jakichś listów, CV, słówka związane z informatyką (budowa komputera, podzespoły wszystkie, urządzenia we/wy itp.). Przedmiot tylko w 1szej klasie (na szczęście) bo się raczej nie przydaje i później tylko przeszkadza bo nic na nim nie robiliśmy po pewnym czasie, ale to też zależy od podejścia nauczyciela, u mnie kładzie nacisk na angielski, z informatyki to żaden nauczyciel, zna tylko podstawową obsługę komputera, a to że uczy angielskiego, to uczy angielski zawodowy.

Ale lekcje są prowadzone normalnie tak jak w przypadku zwykłych lekcji języka angielskiego :?:

Ta