Jezyk programowania na maturze z informatyki

iGreq tak masz rację.

Matma to podobno królowa nauk. Ja z matmy nie jestem dobry;/ ale mam nadzieję że uzupełnię braki z gimnazjum. W którym nauczycielka nie potrafiła uczyć, wytłumaczyć i nie dało się jej zrozumieć. Możecie nie wierzyć ale taka prawda. Gdyby nie korki to bym nie zdał z tej matmy;/ ile ja kasy wydałem na to (tzn. moi rodzice) Tu dopiero coś zacząłem jarzyć.

No wiecie, ale troche to śmieszne, skoro niedawno spróbowałem sobie rozwiązać w domu zadania maturalne z wos-u i bez problemu zdobyłem 70%(nie przygotowywłem sie do tego wcale), więc według mnie matura z wosu nie jest taka trudna, wystarczy posiadać wiedze ogólną.

Jeśli chodzi o państwowe uczelnie to prawie zawsze jest matma i fizyka lub informatyka.

Co innego w przypadku uczelni prywatnych, które najczęściej wymagają zdanej matury(studia niestacjonarne)

w II arkuszu podczas matury z informatyki należy wpisać w jakim pliku jest rozwiązanie mojego zdania. Jeżeli napiszę program (w VB) to który plik mam wskazać? z kodem, projekt czy skompilowany?

Doprawdy straszne.