JMB36x Raid Configurer- jak skonfigurowac start z systemem?

Witam!

Mam pytanie: na płycie ze sterami od płyty głównej znajdował się między innymi taki sterownik JMB36x Raid Configurer. Do czego służy ten sterownik, bo w internecie trudno wyszukac takie informacje? Zauważyłem też, że po jego zainstalowaniu przy każdym starcie windowsa na ułamek sekundy wyskakuje jakieś okno (tak mignie) i znika!Sprawdziłem narzędziem “msconfig” i w uruchamianych aplikacjach jest JMBRaidTool, jak wyłączyc start z systemem tego sterownika i jeśli ten start wyłącze, czy nic się nie zepsuje?

Po prostu go odhacz w msconfig’u i uruchom ponownie komputer a skoro z Raid’u nie korzystasz jest ci to niepotrzebne.

Mi się wydaje, że to jest narzędzie do konfiguracji RAID.

Spróbuj to wywalić z autostartu. Jak będzie coś nie tak to zawsze możesz to przywrócić.

Tylko jak to odchacze z msconfig to przy każdym starcie systemu będzie wyskakiwał komunikat albo otwierało się to narzędzie, wiem bo już kiedys inne programy odchaczałem!

To jak wywali ten komunikat to możesz tam zaznaczyć, żeby już nie pokazywało go ponownie (po tych napisach, ale przed “OK” chyba).