JMicron JMB36X_ i Intel Chipset Device Driver -update

Witam,

mam problem z aktualizacja sterowników pod Windows 7x64 HP, ściągnąłem już paczkę sterowników, ale nie wiem jaki sposób instalacji wybrać mam dwie opcje :

  1. zainstalować jak jest -czyli ppm na sterownik -instalacja, restart, sprzątanie, sprawdzenie poprawności, przejrzenie całości, ew. testy

Niestety w tym przypadku to nie działa powód? -same sterowniki:

i tu z tego właśnie powodu jedyną właściwą metodą będzie nie zbyt fajny sposób czyli

  1. odinstalowanie np. w MU sterownika/ów, posprzątanie wszystkich pozostałości , restart… i tu przechodzimy do głównego problemu: co będzie po restarcie -bo na pewno za wesoło nie będzie-

czy system w ogóle się uruchomi i da się zainstalować sterowniki (chyba, a w zasadzie na pewno w awaryjnym), czy od razu wyskoczy będzie komunikat śmierci systemu:

“System error, some Windows drivers/files not find. Insert CD/DVD with Windows 7 Repair”.

Do aktualizacji używam programu Driver Genius 12 - nie wiem czy program uruchomi się w trybie awaryjnym.

Nie wiem co kombinujesz ale programy tj. Driver Genius radzę omijać szerokim łukiem, nigdy nie wiesz czy sterowniki znalezione przez ten program są w 100% kompatybilne z twoim sprzętem.

Nic nie kombinuje, po prostu uaktualniam sterowniki w kompie, a program używam już od dłuższego czasu i jest na razie ok. DG sterowniki ściąga w plikach rar także zawsze można sprawdzić co jest w środku, z resztą pobierane są od producenta-chyba, więc wszystko powinno być ok. Z reszta gdyby coś było nie tak to byłoby to widać w kompie i po opiniach i problemach producenta.

A co do tematu to jak temat instalacji rozwiązać ?