Joomla awaria po tym jak bezawaryjnie działała - sesje?

Witam!

Joomla na stronie http://www.zswz.webd.pl pracowała od dawna bardzo dobrze, i nadal pracuje z dobrym rezultatem, jednak problemem jest to iż dzisiaj nie mogę zalogować się na stronę administracyjną

http://www.zswz.webd.pl/administrator

wpisuję poprawne hasło, po czym strona “miga” dwa razy, i na białym tle wyskakują takie oto komunikaty (wnioskuje problemy z sesją)

Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_e9cfda52efddb898c061ec538f66b460, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/zswz/public_html/administrator/index.php on line 111


Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: open(/tmp/sess_e9cfda52efddb898c061ec538f66b460, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/zswz/public_html/administrator/index.php on line 155


Warning: session_write_close() [function.session-write-close]: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in /home/zswz/public_html/administrator/index.php on line 155

a następnie:

Warning: session_start() [function.session-start]: open(/tmp/sess_e9cfda52efddb898c061ec538f66b460, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/zswz/public_html/administrator/index2.php on line 37

(strona się przeładowuje dwa razy, raz tamto wyżej, potem to niżej.

Z joomlą nie miałem nigdy większych problemów. Ostatnio logowałem się w lipcu na stronę i wszystko pracowało. Od tamtej pory nie zaglądałem na stronę.

Katalogów tmp nie było, ale zrobiłem je i nadałem uprawnienia 777 dla zapisu. Dodatkowo wyczyściłem w bazie danych tabelkę “jos_session”.

Nadal to samo. wydaje mi się że to problem z hostingiem, ponieważ kiedyś miałem problem taki iż w panelu administracyjnym strona nie umiała ładować rzeczy z szablonów… (np. okienko wstawiania obrazka w edytorze artykułów w joomla było w “surowym” stanie).

Hosting to webd,

Zna ktoś radę na ten stan rzeczy?

Joomla jest w wersji 1.0.15, natomiast nie zamierzam jej zmienić ponieważ szablon w nowszych wersjach joomli NIE DZIAŁA, pozatym problemy z przeniesieniem starej bazy danych.

Dziękuje za ewentualne podpowiedzi

pozdrawiam.